Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přihlášení
Email:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Plán akcí SZBK ČR


Plán činnosti svazu je koncipován tak, aby obsáhl celou šíři vycvičenosti záchranných psů. Základní část si sestavují brigády samy, vyšší stupně a celostátní soutěže jsou naplánovány prezidiem.


Název AKCE Termín Místo Pořadatel Rozhodčí Propozice
Zkoušky NZŘ (5) So - 20.1.2018
So - 20.1.2018
Spáleniště 03 ZBK Svoboda Michal ZLP(C)
Zkoušky IPOR (4) Pá - 2.2.2018
Pá - 2.2.2018
Spáleniště 11 ZBK Štibora Květoslav RH-L BRH-L ARH-L E
Zkoušky IPOR (6) Pá - 2.2.2018
Pá - 2.2.2018
Hřebečná, Abertamy 05 ZBK Babička Vilém RH-L BRH-L ARH-L E
Zkoušky NZŘ (4) Ne - 18.2.2018
Ne - 18.2.2018
Rejvíz 13 ZBK Labíková Edita ZLP1
Zkoušky NZŘ (6) So - 3.3.2018
So - 3.3.2018
Hradec Králové 08 ZBK Dlouhá Luciehosp. Klemšová Eva ZTV1ZZZ
Zkoušky NZŘ (6) So - 3.3.2018
Ne - 4.3.2018
Břeclav 11 ZBK Svoboda Pavel ZZP(C)
Zkoušky NZŘ (12) So - 31.3.2018
So - 31.3.2018
Kunratice 01 ZBK Dlouhá LucieStaňková Kateřinahosp. Knolová Lenka ZZZZTV1
Pohár výcvikářů (9) So - 14.4.2018
So - 14.4.2018
Pelhřimov - Obalovna 10 ZBK Katrev PetrMachová Šárka ZZP1
Výběrový závod na MČR ZP (CACT) (13) So - 21.4.2018
So - 21.4.2018
Pramenná, Praha 4 - Cvičiště Kunratice 01 ZBK Staňková KateřinaDlouhá LucieKlarnerová Judita ZZP3
Pohár terénní (9) So - 28.4.2018
So - 28.4.2018
Jičín 09 ZBK Svoboda Pavel Labíková Edita ZTV1
Zkoušky IPOR (8) So - 28.4.2018
So - 28.4.2018
Kunratice 01 ZBK Sedlák Daniel RH-T BRH-T ARH-T E
Zkoušky NZŘ (9) So - 28.4.2018
So - 28.4.2018
Chomutov - Březenecká 06 ZBK Katrevová IvetaKatrev Petr ZZZZTV1ZZS1
Zkoušky NZŘ (11) Ne - 29.4.2018
Ne - 29.4.2018
Hodonín 11 ZBK Svoboda PavelČmejrek Zdeněk ZZZZZP1ZTV1
Přezkoušení na ATESTY GŘ HZS (2) Ne - 29.4.2018
Ne - 29.4.2018
Blahuňov 06 ZBK Katrev Petr ZZP2ZTV2
Intercup Humanity (CACT) (69) Pá - 4.5.2018
Ne - 6.5.2018
Spáleniště 03 ZBK RH-T BRH-FL BRH-F B
Zkoušky NZŘ (6) So - 5.5.2018
So - 5.5.2018
Bystřička 14 ZBK Svoboda Pavel ZTV2
Zkoušky NZŘ (6) Ne - 6.5.2018
Ne - 6.5.2018
Bystřička 14 ZBK Svoboda Pavel ZZZZTV1
Zkoušky NZŘ (12) So - 12.5.2018
So - 12.5.2018
Blahuňov 06 ZBK Machová ŠárkaStaňková Kateřina ZZZZTV1
Zkoušky IPOR (4) Ne - 13.5.2018
Ne - 13.5.2018
Blahuňov 06 ZBK Babička Vilém RH-T ARH-T ERH-FL ERH-F E
Zkoušky IPOR (8) Ne - 13.5.2018
Ne - 13.5.2018
Vítkov, 749 01 13 ZBK Štibora Květoslav RH-FL BRH-FL ARH-FL E
Pohár Prezidenta SZBK ČR (CACT) (10) So - 26.5.2018
So - 26.5.2018
Chbany 06 ZBK Machová ŠárkaKatrevová IvetaKatrev Petr ZZP3
Junior Cup (3) So - 26.5.2018
So - 26.5.2018
Chbany 06 ZBK Babička Vilém RH-T ERH-FL ERH-F E
Zkoušky NZŘ (5) So - 26.5.2018
So - 26.5.2018
Červená Řečice (Plochy u Letny za Pelhřimovem) 07 ZBK Dlouhá Lucie ZTV2
Zkoušky IPOR (5) Ne - 27.5.2018
Ne - 27.5.2018
Tovačov 12 ZBK Babička Vilém RH-T ARH-T ERH-FL BRH-FL ARH-FL E
Pohár plemen (41) So - 2.6.2018
So - 2.6.2018
Brno - Šlapanice 11 ZBK Babička VilémČmejrek ZdeněkSvoboda Pavel ZZP1ZTV1
Výběrový závod MS FCI družstev (8) Ne - 3.6.2018
Ne - 3.6.2018
Žatec 06 ZBK Babička Vilém
Zkoušky NZŘ (3) Ne - 3.6.2018
Ne - 3.6.2018
Nová Živohošť 01 ZBK Labíková Edita ZVP1
IRO Modul 2 St - 6.6.2018
Ne - 10.6.2018
Žatec
Zkoušky IPOR (8) So - 9.6.2018
So - 9.6.2018
Hejnice 07 ZBK Babička Vilém RH-T ARH-T ERH-FL ARH-FL E
Výběrový závod MS FCI družstev Ne - 10.6.2018
Ne - 10.6.2018
Žatec 06 ZBK Babička Vilém
Příprava na ATESTY IRO, GŘ ZHS a PJ (7) St - 13.6.2018
Ne - 17.6.2018
Spáleniště 01 ZBK Staňková KateřinaDlouhá Lucie RH-T BRH-FL BZTV2ZZP2
Bohemia cup RH-FLB (CACT) (2) So - 16.6.2018
So - 16.6.2018
Hejnice 07 ZBK RH-FL B
Zkoušky NZŘ So - 23.6.2018
So - 23.6.2018
Tovačov 12 ZBK Labíková Edita ZZZZTV1
Zkoušky IPOR (8) Ne - 24.6.2018
Ne - 24.6.2018
Chomutov - Březenecká 06 ZBK Babička Vilém RH-T BRH-T ARH-T ERH-FL BRH-FL ARH-FL E
Bohemia cup RH-FB (CACT) So - 30.6.2018
So - 30.6.2018
ZKO Třebovice 13 ZBK RH-F B
Bohemia cup RH-TB (CACT) (2) So - 30.6.2018
So - 30.6.2018
ZKO Třebovice 13 ZBK RH-T B
Zkoušky NZŘ (8) St - 4.7.2018
St - 4.7.2018
Spáleniště 01 ZBK Čmejrek Zdeněk ZZP1ZTV1ZZS1
Zkoušky NZŘ (6) Pá - 6.7.2018
Pá - 6.7.2018
Spáleniště 01 ZBK Staňková Kateřinahosp. Klemšová Eva ZZP2
Zkoušky NZŘ (3) Pá - 6.7.2018
Pá - 6.7.2018
Spáleniště 01 ZBK Dlouhá Luciehosp. Knolová Lenka ZTV2
Bohemia cup RH-WB (CACT) So - 7.7.2018
So - 7.7.2018
Spáleniště 01 ZBK RH-W BRH-W ARH-W E
Zkoušky NZŘ (1) Ne - 8.7.2018
Ne - 8.7.2018
Všechlapy 06 ZBK Katrev Petr ZVP1
Zkoušky NZŘ Út - 10.7.2018
Út - 10.7.2018
Spáleniště 01 ZBK Svoboda Michal ZVP2
Zkoušky NZŘ (2) So - 14.7.2018
So - 14.7.2018
Všechlapy 06 ZBK Dlouhá Lucie ZVP2
Eurocup RH-W (CACT) So - 21.7.2018
So - 21.7.2018
Brno 11 ZBK Babička Vilém RH-W BRH-W ARH-W E
Český pohár ZVP (CACT) (1) So - 28.7.2018
So - 28.7.2018
Přední Výtoň 03 ZBK Svoboda MichalDlouhá Lucie ZVP3ZVP2ZVP1
Zkoušky NZŘ (2) Ne - 29.7.2018
Ne - 29.7.2018
Kunratice 01 ZBK Machová Šárka ZTV(C)
Mistrovství světa FCI družstev Čt - 23.8.2018
Ne - 26.8.2018
Žatec 06 ZBK Babička Vilém
Český pohár ZTV (CACT) (12) So - 25.8.2018
So - 25.8.2018
Zašov 14 ZBK Svoboda PavelSvoboda Michal ZTV3
Český pohár ZP (CACT) (1) So - 1.9.2018
Ne - 2.9.2018
02 ZBK Katrevová Iveta Staňková Kateřina Labíková Edita ZZP3
Mistrovství ČR IZS Pá - 7.9.2018
Ne - 9.9.2018
Spáleniště
Pohár města Hluboká nad Vltavou Pá - 28.9.2018
Pá - 28.9.2018
Hluboká nad Vltavou 03 ZBK Čmejrek ZdeněkDlouhá Lucie Katrevová Iveta ZZP1
Mistrovství SZBK ČR (CACT) Pá - 5.10.2018
Ne - 7.10.2018
Spáleniště 03 ZBK Staňková KateřinaČmejrek ZdeněkSvoboda Pavel Babička Vilém ZZP3
Zkoušky NZŘ (1) So - 6.10.2018
So - 6.10.2018
Blahuňov 06 ZBK Machová Šárka ZZZZZP1
Memoriál Oldy Dvoroka (1) So - 13.10.2018
So - 13.10.2018
13 ZBK Šabacký Pavel RH-FL B
Zkoušky NZŘ (1) So - 20.10.2018
So - 20.10.2018
Blahuňov 06 ZBK Katrevová Iveta ZZP2
Školení rozhodčích SZBK ČR (1) So - 24.11.2018
So - 24.11.2018
Žatec 06 ZBK Babička Vilém


<< duben 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
28.4. - 28.4.2018 - Jičín
Pohár terénní
28.4. - 28.4.2018 - Kunratice
Zkoušky IPOR
28.4. - 28.4.2018 - Chomutov - Březenecká
Zkoušky NZŘ
29.4. - 29.4.2018 - Hodonín
Zkoušky NZŘ
29.4. - 29.4.2018 - Blahuňov
Přezkoušení na ATESTY GŘ HZS
4.5. - 6.5.2018 - Spáleniště
Intercup Humanity
28.4. - 28.4.2018 - Jičín
Pohár terénní
4.5. - 6.5.2018 - Spáleniště
Intercup Humanity
26.5. - 26.5.2018 - Chbany
Pohár Prezidenta SZBK ČR
26.5. - 26.5.2018 - Chbany
Junior Cup
2.6. - 2.6.2018 - Brno - Šlapanice
Pohár plemen
3.6. - 3.6.2018 - Žatec
Výběrový závod MS FCI družstev
28.4. - 28.4.2018 - Kunratice
Zkoušky IPOR
28.4. - 28.4.2018 - Chomutov - Březenecká
Zkoušky NZŘ
29.4. - 29.4.2018 - Hodonín
Zkoušky NZŘ
5.5. - 5.5.2018 - Bystřička
Zkoušky NZŘ
6.5. - 6.5.2018 - Bystřička
Zkoušky NZŘ
12.5. - 12.5.2018 - Blahuňov
Zkoušky NZŘ
Plán akcí


Aktuální informace
Změny NZŘ SZBK ČR
platné od 1.7.2016
Na základě usnesení 20. Sjezdu SZBK ČR jsou od 1.7.2016 provedeny následující změny ve Zkušebním řádu SZBK ČR:
26. červen 2016
Povinnost kontroly
Všichni vedoucí brigád jsou povinni do konce měsíce února provést důkladnou kontrolu členské základny a zaplacených členských příspěvků. Osobně ručí za to, že odevzdané soupisky jsou v souladu s elektronickou evidencí na stránkách SZBK.
10. únor 2016
Návrh znění NZŘ
k projednání na Sjezdu SZBK ČR 30.4.2016
26. duben 2016
Čestní členové
Plénum SZBK ČR na svém zasedání 9.1.2016 udělilo tituly čestného členství čtyřem zasloužilým psovodům Svazu záchranných brigád kynologů Jaroslavu Flíčkovi (JČZBK), Mileně Kubové (JČZBK), Jaroslavu Strouhalovi (ZBK PK) a Janu Pokornému (ZBK JMK). Blahopřejeme!
9. leden 2016
Smutná zpráva
Dne 21.12.2015 ve svých třiasedmdesáti letech zemřel dlouholetý úspěšný psovod a instruktor svazu, čestný člen a člen výboru královéhradecké brigády Láďa Frýdl. Pro všechny, kteří jej znali, je jeho odchod velkou ztrátou...
21. prosinec 2015
... přejít na všechny aktuality