Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Členské číslo:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Kynolog roku 2015

V sobotu 27.2.2016 se v pražském divadle U22 z iniciativy redakce časopisu Psí sporty konalo vyhlášení výsledků ankety Kynolog roku.


Kynolog roku 2015
Autor: Jaroslav Sedlák | Datum: 1.3.2016 - 00:00 | Zhlédnuto: 19100x

Pod sponzorským partnerstvím firem Vafo, Brit a řady dalších proběhla tato kynologicky společenská akce na vysoce profesionální úrovni. Přestože i tuto akci dokázala v průběhu hlasování v letošním roce mírně narušit i podvodná snaha o zkreslení hlasování, pořadatelé se s ní dokázali se ctí vyrovnat. Celkovým vítězem napříč kategoriemi byl nakonec vyhlášen i vítěz kategorie sportovní kynologie Martin Plecháček ze ZKO Sezemice se psem Antrax Ostaryka. V kategorii záchranářů se na prvním místě s nejvyšším počtem hlasů zaslouženě usadila Iva Lžičařová s již dvanáctiletou ovčandou Chirou od řeky Labe, která tak velmi hezky zakončila svoji veleúspěšnou kariéru stopařky. Na druhém místě skončil Miloslav Čeněk s něm.ovčákem Quidem z Třešňáku, rovněž na závěr své velmi úspěšné kariéry záchranářského stopaře. A třetí místo obsadila chomutovská sutinářka Petra Svobodová s černou flatkou Irou Black Devil Tichý Ruland. Dík za uspořádání této velmi hezké společenské akce, která se vyznačovala především skvěle uvolněnou přátelskou atmosférou, patří patrně Psím sportům a jmenovitě Jakubu Štýbrovi, který stál obětavě v pozadí celé akce, probíhající bez nejmenších náznaků škrobeného snobství, zášti nebo závisti, které tak často zmítají děním v naší republice, bohužel už dokonce i v oblasti kynologie. 


Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknout článek
Aktuální informace
průběžné informace a zpravodajství v události na FB
Zveme vás ke sledování události a hlavně k fandění české reprezentaci - již ve středu se začíná losováním a večer slavnostním zahájením
10.6.2024 19:55

... přejít na aktuality