Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Členské číslo:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Nultý Eurocup

Pro neustálé potíže s kategorií vodních prací na mistrovství světa IRO podal vedoucí JČZBK návrh na konání samostatného konání pod názvem Eurocup.


Nultý Eurocup
Autor: Jaroslav Sedlák | Datum: 11.8.2014 - 00:00 | Zhlédnuto: 11098x

Stejně samostatným způsobem je plánováno i mistrovství lavinových prací, přestože již několik let neproběhlo. Návrh padl již na školení rozhodčích v Salzburgu počátkem roku, ale pro nadcházející volby nového prezidia IRO měl pouze předběžný charakter s tím, že bude oficiálně předložen zástupcem svazu na jednání nově zvoleného prezidia. Nultý ročník tohoto mistrovského souboje ve vodních pracích 2014 přijali Jihočeši k uspořádání v srpnu na Lipně. Proběhl za nádherného slunečného počasí s bezchybným zázemím, ale pouze za účasti českých závodníků. Jako zkušební akce pro mistrovství 2015 nepřinesl žádný pořadatelský problém, takže poznatky pro konání tohoto mistrovství kdekoliv v příštím roce jsou k dispozici a Jihočeši by se ani nebránili opakovanému pořadatelství ještě jednou. Zbývá jen po projednání naším zástupcem v IRO jej zařadit do plánu IRO a nadelegovat rozhodčí. Vítězem nultého ročníku Eurocupu a tedy dosud bohužel neoficiálním mistrem světa se stal pracovitý Borek Bláha z Plzně se zlaťačkou z vlastního odchovu Adelain z Eliščiny zahrady s výkonem, který by rozhodně nebyl ostudou pro žádného mistra.


Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknout článek
Aktuální informace
Schöneben (AT), 16.05. – 19.05.2024
Kurz je určen pro pokročilé psovody. Každý den pachové discipliny a poslušnost. Trénink povedou certifikovaní trénéři IRO.
19.2.2024 20:23

... přejít na aktuality