Plán akcí SZBK ČR

Plán činnosti svazu je koncipován tak, aby obsáhl celou šíři vycvičenosti záchranných psů. Základní část si sestavují brigády samy, vyšší stupně a celostátní soutěže jsou naplánovány prezidiem.

Název AKCE Termín Místo Pořadatel Rozhodčí Propozice
Školení rozhodčích SZBK ČR (17) So - 12.1.2019
So - 12.1.2019
Žatec 06 ZBK Babička VilémDlouhá LucieStaňková KateřinaSvoboda PavelSedlák Daniel
Zkoušky NZŘ (4) So - 16.2.2019
So - 16.2.2019
Chomutov - Blatno Zákoutí 06 ZBK Katrev Petr ZLP1
Zkoušky NZŘ (5) So - 16.2.2019
So - 16.2.2019
Spáleniště 03 ZBK Svoboda Michal ZLP2
Zkoušky NZŘ (6) So - 23.3.2019
So - 23.3.2019
Břeclav 11 ZBK Svoboda Michal ZZP2
Zkoušky NZŘ (6) So - 6.4.2019
So - 6.4.2019
KK Tovačov 12 ZBK Svoboda Pavel ZZS1ZTV1ZZP1ZZZ
Zkoušky NZŘ (6) Ne - 7.4.2019
Ne - 7.4.2019
Kunratice 01 ZBK Klemšová Eva ZZZZZP1
Zkoušky NZŘ (5) Ne - 7.4.2019
Ne - 7.4.2019
Chomutov 06 ZBK Klarnerová Judita ZZZ
Zkoušky IPOR (12) So - 13.4.2019
So - 13.4.2019
Kunratice 01 ZBK Šabacký Pavel RH-FL VRH-F V
Pohár výcvikářů (6) So - 13.4.2019
So - 13.4.2019
Břeclav Rota Boří Dvůr 11 ZBK Staňková Kateřinahosp. Troller Pavel ZZP1
Zkoušky IPOR (7) Ne - 14.4.2019
Ne - 14.4.2019
Kunratice 01 ZBK Šabacký Pavel RH-FL BRH-FL ARH-F A
Zkoušky NZŘ (7) So - 20.4.2019
So - 20.4.2019
Spáleniště 09 ZBK Čmejrek ZdeněkSvoboda Michal ZZZZZP1ZTV1
Zkoušky NZŘ (4) So - 20.4.2019
So - 20.4.2019
Blahuňov 06 ZBK Machová Šárka ZZZZTV1
Pohár terénní (4) So - 27.4.2019
So - 27.4.2019
Krhová 14 ZBK Svoboda Pavel ZTV1
Výběrový závod na MČR (CACT) (11) Ne - 28.4.2019
Ne - 28.4.2019
Chbany 05 ZBK Čmejrek ZdeněkKatrev PetrSvoboda Michal ZZP3
Zkoušky NZŘ (5) St - 1.5.2019
St - 1.5.2019
Kunratice 01 ZBK Dlouhá Luciehosp. Troller Pavel ZTV2
Zkoušky NZŘ (3) St - 1.5.2019
St - 1.5.2019
Chomutov 06 ZBK Klemšová Eva ZTV2
Zkoušky NZŘ (5) So - 4.5.2019
So - 4.5.2019
Chomutov 06 ZBK Machová Šárka ZZP1
Zkoušky NZŘ (4) St - 8.5.2019
St - 8.5.2019
Kunratice 01 ZBK Labíková Edita ZZZZTV1
Terénní pohár (10) So - 11.5.2019
So - 11.5.2019
Kunratice 01 ZBK Svoboda PavelSvoboda Michal ZTV3
Zkoušky IPOR (8) So - 11.5.2019
So - 11.5.2019
Bystřička 14 ZBK Sedlák Daniel RH-T VRH-FL BRH-FL ARH-FL V
Zkoušky NZŘ (6) Ne - 12.5.2019
Ne - 12.5.2019
Hodonín 11 ZBK Svoboda Pavel ZZZ
Pohár prezidenta SZBK ČR (CACT) (8) So - 25.5.2019
So - 25.5.2019
Chbany 06 ZBK Labíková EditaKatrevová IvetaStaňková Kateřina ZZP3
Junior Cup So - 25.5.2019
So - 25.5.2019
Chbany 06 ZBK Babička Vilém RH-T VRH-FL VRH-F V
Zkoušky NZŘ (9) So - 25.5.2019
So - 25.5.2019
Netolice 03 ZBK Katrev Petr ZZZ
Soustředění a Prověrka pohotovostní jednotky (15) St - 29.5.2019
Ne - 2.6.2019
Spáleniště SZBK ČR, z.s. Dlouhá LucieStaňková KateřinaKatrevová Iveta
Pohár plemen (32) So - 1.6.2019
So - 1.6.2019
Břeclav - Rota Boří les 11 ZBK Babička VilémČmejrek ZdeněkSvoboda Pavelhosp. Troller Pavel ZZP1ZTV1
Zkoušky NZŘ (2) So - 8.6.2019
So - 8.6.2019
Chomutov - Březenecká 06 ZBK Knolová Lenka ZTV1
Bohemia Cup RH - FL B (CACT) (1) So - 15.6.2019
So - 15.6.2019
12 ZBK RH-FL B
Bohemia Cup RH - F B (CACT) (1) So - 22.6.2019
So - 22.6.2019
08 ZBK RH-F BRH-F ARH-F V
Český pohár ZZS (CACT) So - 22.6.2019
So - 22.6.2019
08 ZBK Klarnerová Judita ZZS3ZZS2ZZS1
Bohemia Cup RH - T B (CACT) So - 29.6.2019
So - 29.6.2019
RH-T B
Zkoušky NZŘ (1) Pá - 5.7.2019
Pá - 5.7.2019
Spáleniště 01 ZBK Klemšová Eva ZZP1ZZS1
Bohemia Cup RH - W B (CACT) (2) So - 6.7.2019
So - 6.7.2019
01 ZBK RH-W BRH-W ARH-W V
Zkoušky NZŘ (2) Ne - 7.7.2019
Ne - 7.7.2019
Nechranice 06 ZBK Katrev Petr ZVP(C)
Zkoušky NZŘ (4) Po - 8.7.2019
Po - 8.7.2019
Spáleniště 01 ZBK Knolová Lenka ZZP2
Euro Cup RH - W (CACT) So - 20.7.2019
So - 20.7.2019
06 ZBK Babička Vilém RH-W BRH-W ARH-W V
Český pohár ZVP (CACT) (2) So - 27.7.2019
So - 27.7.2019
03 ZBK Katrevová IvetaKlemšová Eva ZVP3ZVP2ZVP1
Zkoušky NZŘ So - 17.8.2019
So - 17.8.2019
Spáleniště 06 ZBK Čmejrek Zdeněk ZZP1
Český pohár ZTV (CACT) (4) So - 24.8.2019
So - 24.8.2019
Pelhřimov - Obalovna 10 ZBK Klarnerová JuditaDlouhá Lucie ZTV3
Český pohár ZZP (CACT) (5) So - 31.8.2019
Ne - 1.9.2019
03 ZBK Staňková KateřinaSvoboda MichalSvoboda Pavel ZZP3
Pohár města Hluboká n. Vlt. So - 28.9.2019
So - 28.9.2019
Hluboká nad Vltavou 03 ZBK Čmejrek ZdeněkDlouhá Lucie ZZP1
Zkoušky IRO (17) So - 28.9.2019
So - 28.9.2019
Liteň 08 ZBK RH-FL BRH-FL ARH-FL V
Mistrovství SZBK ČR (CACT) Pá - 4.10.2019
Ne - 6.10.2019
Dlouhá LucieKatrev PetrLabíková EditaBabička Vilém ZZP3
Memoriál Oldy Dvoroka So - 12.10.2019
So - 12.10.2019
13 ZBK RH-FL B