Výsledky akce - Bohemia Cup RH-FL
Datum konání: | 4.7.2015 |
Místo konání: | Spáleniště |
Rozhodčí: | Jaroslav Sedlák, Vilém Babička |
Pořadatel: | 01 ZBK Praha |
Vedoucí akce: | Radka Poslušná |
RH-FL B
Poř.* | Psovod | Pes | SC1 | P | celkem | známka |
1. | Trollerová Martina | Alice Bona Fornax | 186 | 78 | 264 | D |
2. | Coufalíková Marcela | Bubastis Bryce Dream of joy | 164 | 95 | 259 | D |
3. | Bláha Bořivoj | Adelain z Eliščiny terasy | 162 | 75 | 237 | U |
4. | Sedláková Kristýna | Baby Cross Krumbox Czech | 111 | 95 | 206 | CH |
5. | Dědinová Jitka | Garp z Rohozenských Bořin | 114 | 90 | 204 | CH |
Rusňáková Adriana | Alegra Bellm z CHotině | Diskvalifikace | ||||
Staňková Kateřina | Frisbee Marko Gero | Diskvalifikace |
Počítání výsledků podle normativu platného do 21.7.2016
Výsledky jsou seřazené podle počtu dosažených bodů následujícím způsobem:
- Podle počtu dosažených bodů bez ohledu na splněné limity
- Dojde-li při určování celkového pořadí k rovnosti bodů, s přihlédnutím k písm. a), b), rozhodují o pořadí dílčí výsledky podle následujícího klíče:
- Celkový výsledek obou speciálních prací
- Vyšší výsledek jedné speciální práce (SC1)
- Dílčí cviky poslušnosti (1. žebřík vysoký, 2. žebřík vodorovný, 3. plazení, 4.los).
Aktuální informace
PRAKTICKÝ ZÁVOD KYNOLOGICKÝCH ZÁCHRANNÝCH TÝMŮ / 21.-23.6.2024 / Lysá Hora - Beskydy
Pozvánka na MOD 2024 - praktický 24h závod záchranných týmů kolem Lysé Hory
28.2.2024 17:03
Schöneben (AT), 16.05. – 19.05.2024
Kurz je určen pro pokročilé psovody. Každý den pachové discipliny a poslušnost. Trénink povedou certifikovaní trénéři IRO.
19.2.2024 20:23
27.4.2024, býv. důl CENTRUM - Jiřetín, dle propozic ZZP1
Závod proběhne v kategorii sutiny – se zápisem zkoušky ZZP 1 dle ZŘ SZBK ČR.Závod je určen pro psy, kteří mají složenou zkoušku ZZZ a nejvýše složenou zkoušku ZZP 1.
14.2.2024 17:30
15.6.2024, Praha - Kunratice
Otevřeno přihlašování na Pohár plemen 2024. Propozice ke stažení zde.
29.1.2024 22:17
Nejbližší akce
Sobota 6. duben
Zkoušky ZTV2
(01 ZBK) - Kunratice
Sobota 6. duben
Zkoušky ZZZ, ZTV 1
(12 ZBK) - KK Tovačov
Neděle 7. duben
Zkoušky IPOR
(02 ZBK) - Smiřice
Sobota 13. duben
Zkoušky IPOR
(14 ZBK) - Bystřička - Zašová
Sobota 20. duben
Zkoušky IPO-R
(06 ZBK) - Chomutov - Březenecká
Sobota 20. duben
Sutinový přebor ZZP 2
(03 ZBK) - Spáleniště
Neděle 21. duben
Zkoušky IPOR
(01 ZBK) - Kunratice
Neděle 21. duben
Zkoušky IPO-R
(06 ZBK) - Chomutov - Březenecká / Chbany
Sobota 27. duben
Závod o ZLATÝ KAHAN dle ZZP1
(06 ZBK) - Centrumka
Neděle 28. duben
Zkoušky IPOR
(03 ZBK) - Roztoky u Křivoklátu