Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Výsledky akce - Český pohár ZZP

Datum konání: 3.9.2004
Ne - 5.9.2004
Místo konání: Jirkov
Rozhodčí:
Pořadatel: 06 ZBK Ústeckého kraje

ZZP3

Poř.* Psovod Pes SC1 SC2 P celkem
1. Bc.Katrevová Iveta Boofy Krásná Lukrecia 959081266
2.Finsterle Dita Irena bpp 998180260
3. Ms. Kuchta Vladimír Flip Tichý Ruland968080256
4. Kleiber Karel Fart Kedorb CS 769284252
5. Ms. Bc.Katrev Petr Bonie Krásná Lukrecia907783250
6. Mgr.Knolová Lenka Janet Bri-col859464243
7. Machulková Jarmila Gia Tichý Ruland 955884237
8. Černá Petra Amálka Imesta 887572235
9. Přibyl Bronislav Endy bpp 974381221
10.Pidrová Olga Grace Bílý trpaslík915172214
11.Kubová Milena Nextra Krumbox Czech 608652198
12. Rumpíková Yvona Bessy bpp506976195
13. Klimčíková Helena Dorothea Brettan 842585194
14.Jančíková Alena Andy Písecké hory795460193
15. Krejčí Lucie Claire Coly Queen 96081177
16.Nedbal Miloslav Barry z Hájku781287177
17. Černá Jarmila Bára Alimraj 86090176
18.Gabriš Miroslav Aura od Vítkovy Hory524777176
19. Machová Šárka Zita z Podmaršovic 602681167
20. Kubalová Dana Umbra Bohemia Jewellery76090166
21. Hrušková Pavla Tilia z Vlčí stepi 872353163
22. Mgr.Ištvánková Eva Oja z Jirkova dvora 602378161
23.Vondřejcová Veronika Grima Tichý Ruland97063160
24. Ms. Svoboda Michal Rex z Vlčích luk562872156
25.Gutter Alfred Dita z Danova295767153
26. Kollar Stanislav Art Týnské údolí07379152
27. Stránská Miroslava Robin Black Grand Calvera 322792151
28.Jančík František Taran BPP 58091149
29. Marešová Vlasta Flinn San-Blu88049137
30. Pokorná Alena 482364135
31. Pospíšil Petr Cyril Jotýr 332478135
32.Šabacká Soňa Candy Commander Gapone67065132
33.Chmelová Šárka Jezz BPP 431871132
34.Šiková Jarmila Fobby z Lady51074125
35. Pospíšilová Monika Bety z Trčkových lesů03180111
36. Vokálová Monika Anetka z Malebného povltaví 0167288
37. Ms. Klemšová Eva Irma od Kalače Elijan 008282

Počítání výsledků podle normativu platného do 21.7.2016

Výsledky jsou seřazené podle počtu dosažených bodů následujícím způsobem:

  1. Podle počtu dosažených bodů bez ohledu na splněné limity
  2. Dojde-li při určování celkového pořadí k rovnosti bodů, s přihlédnutím k písm. a), b), rozhodují o pořadí dílčí výsledky podle následujícího klíče:
    1. Celkový výsledek obou speciálních prací
    2. Vyšší výsledek jedné speciální práce (SC1)
    3. Dílčí cviky poslušnosti (1. žebřík vysoký, 2. žebřík vodorovný, 3. plazení, 4.los).

<< říjen 2020 >>
Po Út St Čt So Ne
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
8.11. - 8.11.2020 - Vysoká Libeň 45, Mělnické Vtelno 277 38
Zkoušky NZŘ
14.11. - 14.11.2020 - Kunratice
Zkoušky IPOR
14.11. - 14.11.2020 - Karlovy Vary - Stará Role
Zkoušky NZŘ
15.11. - 15.11.2020 - Hodonín
Zkoušky NZŘ
15.11. - 15.11.2020 - Blahuňov
Zkoušky IPOR
17.11. - 17.11.2020 - Spáleniště
Zkoušky IPOR
8.11. - 8.11.2020 - Vysoká Libeň 45, Mělnické Vtelno 277 38
Zkoušky NZŘ
14.11. - 14.11.2020 - Kunratice
Zkoušky IPOR
14.11. - 14.11.2020 - Karlovy Vary - Stará Role
Zkoušky NZŘ
15.11. - 15.11.2020 - Hodonín
Zkoušky NZŘ
15.11. - 15.11.2020 - Blahuňov
Zkoušky IPOR
17.11. - 17.11.2020 - Spáleniště
Zkoušky IPOR
Plán akcí