Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Členské číslo:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Výsledky akce - Intercup Humanity kat.FL

Datum konání: 27.6.2014
Ne - 29.6.2014
Místo konání: Spáleniště
Rozhodčí:
Pořadatel: IRO
Vedoucí akce: Petra Kučerová

RH-FL B

Poř.* Psovod Pes SC1 P celkem známka
1.Navrátilová Lenka Hard-working Black Chevers 19291283VD
2.Šabacká Soňa Ernie Finta Star 18089269D
3.Dr. Löcher Zsuzsanna Kelta 18086266D
4. Dědinová Jitka Garp z Rohozenských Bořin17678254D
5. Coufalíková Marcela Bubastis Bryce Dream of joy12590215CH
6.Sedláková Kristýna Baby Cross Krumbox Czech 11594209CH
7.Zibler Sava Furja 12384207CH
8.Veselický Jozef Bessy Black Thunderbolt 11587202CH
9. Bc. Katrevová Iveta Jewel General Golden Countrysides11683199CH
10. Kučerová Petra Valentine Ruthless 10872180CH
11.Kraigher Hojka Logos vom Keien Fenn 10080180CH
12. Černá Petra White bpp8982171CH
13.Kráčik Peter Chiro Chaco Kwanah 10070170CH
14.Somerlíková Kristina Capitan Jerry z Píseckých lesů 5189140CH
15.Smerdel Sara Kornay Hunting Talis Ora 3790127CH
16. Burda Miroslav Atrey Tichý Ruland 106878CH
Arató Péter Cash 00Diskvalifikace

RH-FL A

Poř.* Psovod Pes SC1 P celkem známka
1.Krč Aleš Doris Aldeon 19080270VD
2.Volná Radmila Frencis ze Slunečné verandy 17574249D
3.Jaensch Petra Pax Dynamique garde de la vie 15883241D
4.Jaensch Petra Tucker 16970239U
5. Rozová Zuzana Rebel Amis z Roznetu 7283155CH
6.Palyo Ladislav Gold Sugar od Lužaneckého parku 11040150CH

RH-FL E

Poř.* Psovod Pes SC1 P celkem známka
1.Kĺučiar Ĺubomír Jacky 9590185VD
2.Dižková Natália Sem - Invi Grey Wolf-Moravia 9288180VD

Počítání výsledků podle normativu platného do 21.7.2016

Výsledky jsou seřazené podle počtu dosažených bodů následujícím způsobem:

  1. Podle počtu dosažených bodů bez ohledu na splněné limity
  2. Dojde-li při určování celkového pořadí k rovnosti bodů, s přihlédnutím k písm. a), b), rozhodují o pořadí dílčí výsledky podle následujícího klíče:
    1. Celkový výsledek obou speciálních prací
    2. Vyšší výsledek jedné speciální práce (SC1)
    3. Dílčí cviky poslušnosti (1. žebřík vysoký, 2. žebřík vodorovný, 3. plazení, 4.los).

Aktuální informace
Schöneben (AT), 16.05. – 19.05.2024
Kurz je určen pro pokročilé psovody. Každý den pachové discipliny a poslušnost. Trénink povedou certifikovaní trénéři IRO.
19.2.2024 20:23

27.4.2024, býv. důl CENTRUM - Jiřetín, dle propozic ZZP1
Závod proběhne v kategorii sutiny – se zápisem zkoušky ZZP 1 dle ZŘ SZBK ČR.Závod je určen pro psy, kteří mají složenou zkoušku ZZZ a nejvýše složenou zkoušku ZZP 1.
14.2.2024 17:30

15.6.2024, Praha - Kunratice
Otevřeno přihlašování na Pohár plemen 2024. Propozice ke stažení zde.
29.1.2024 22:17

Bad Wörishofen (DE), 19.04. – 21.04.2024
Kurz bude veden ve dvou úrovních - pro začátečníky (nemusí mít žádné zkušenosti s trialy) a pro pokročilé.
22.1.2024 21:35

... přejít na aktuality
<< únor 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829   
Nejbližší akce