Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Členské číslo:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Výsledky akce - Intercup Humanity

Datum konání: 4.5.2018
Ne - 6.5.2018
Místo konání: Spáleniště
Rozhodčí:
Pořadatel: 03 ZBK Jihočeského kraje
Vedoucí akce: Martina Trollerová

RH-T B

Poř.* Psovod Pes SC1 P celkem známka
1.Munková Jana Hasso Zlatý most 19594289V
2.Kühn Isabella Spark 18098278VD
3.Vokalova Lenka Awesome pepper monpeja 17995274VD
4.Navrátilová Lenka Kick Boxer de Alphaville Bohemia 18189270VD
5. Ms. Čmejrek Zdeněk Omaha z Vtelenských polí19071261D
6. Ms. Klemšová Eva Bria Hradní sklep17883261D
7.Grel Barbara Armada of Love Bugari 17282254D
8. Ing. Troller Pavel Brigitte Bona Fornax17081251D
9.Schüler Peter Blue de la Bruyere Blanche 15891249D
10.Donaubauer Harald Felix vomSperberbrünnnl 16972241D
11. Skokan Jan Beryl Hradní sklep14394237U
12.Danler-Swatt Christian Garde de la vie Mystique 14084224U
13. Anděl Radek Ártů z Andělského dvorku18660246CH
14.Schutti Markus Eika die vom Ennstal 13591226CH
15.Murase Hidehiro Bunjiro de la Bruyera Blanche 13489223CH
16.Dahlberg-Hansen Signe Snjos Blue Jirra 12787214CH
17.Tutschek Herta Himawari of Yoko Shonan JP 14467211CH
18.Lange Poul Erik Wallaroo Quite HotN Spicy 12185206CH
19.Kráčik Peter Accanta INGRANDO 10983192CH
20. Burda Miroslav Atrey Tichý Ruland 9878176CH
Mooslechner Andrea Kiwo vom Hause Gürtel 1910Diskvalifikace
Herminska Anna PAJERO TRI POWER Teamtempo 1650Diskvalifikace
Čeňková Lucia Annie bpp0
Pinkóczi Diána Elsamere Nasiir - Kevlár 0

RH-FL B

Poř.* Psovod Pes SC1 P celkem známka
1.Gerrits Belinda Jaromira Les Betulacees 19589284VD
2.Banarova Dagmar Cir od Vrzalky 19291283VD
3.Petrushina Liubov Nafani Kraig 18891279VD
4.Kranz Hermann Enzo vom schwarzen Habicht 18290272VD
5.Tutschek Cara Fini die vom Ennstal 18289271VD
6.Rammerstorfer Walter Unja von der Wenzelskirche 19872270VD
7. Ms. Klemšová Eva Bria Hradní sklep19072262D
8.Schallek Susanna Chac vom Gamsriegl 16485249D
9.Grel Barbara Armada of Love Bugari 15291243D
10.Popescu Carmen Oskar Liguard 15685241D
11. Brandner Martin Itchy Feet of Ginger Libami Libami14889237U
12.Šabacká Soňa Ernie Finta-Star 13996235CH
13. Burda Miroslav Atrey Tichý Ruland 13982221CH
14.Wičarová Jana Art Rajak Cloudlet 12488212CH
15.Mařica Lukáš Aeryn Aldabri 11498212CH
16. Dědinová Jitka Caliméro od Jakubského rybníka 8284166CH
17.Samlíková Regina Beáta ze Lhoteckých lesů 6494158CH
18.Chmelová Šárka Paxi 1521153CH
19.Horvath Nicola Chios Nettes Golden Tal Chios 7871149CH
20.Peer Eva Chilli von der Agerwehr 7665141CH
21.Obermayer Alexandra Achilleus mit heissem Blut 10220122CH
22.Braunsdorf Sylvia Arthur vom Brunnenweg 6260122CH
23.Dvorsak Franziska Mozart 56772CH
24.Koczera Magdalena Quirina vom Schmittenweiher 4545CH
Prath Claudia Whispering Oaks Leaf 0
Pinkóczi Diána Firefox Koda - Mangó 0
Balla István Benson 0
Veres Katalin No.1 Yahoo Ad-Gür 0
Herminska Anna PAJERO TRI POWER Teamtempo 0
Zachár Erzsébet Elsamere Mali McAfee 0
Veres Katalin Elsamere Nawiri Zidana 0
Görgey Éva Ginger 0

RH-F B

Poř.* Psovod Pes SC1 P celkem známka
Tutschek Cara Dakar de l'Arcane des Loups Diskvalifikace
1.Martin Andreas RubyQ von Wiesmadern 7681157CH
2.Marzyová Radmila Jilly Jippy Adia Avi 6781148CH
3.Kaplanová Jolana Bria Victoria Brunensis 6175136CH
4.Schüler Peter Dora von Lothar Sturm 4688134CH
5.Karmala Kirsi Tulituulen Run Rings Round 5652108CH
6.Stanescu Mihnea TransSilvana Joker a.k.a. TAZ 115263CH

Počítání výsledků podle aktuálního normativu RP11/22 platného od 22.1.2022

Výsledky jsou seřazené podle počtu dosažených bodů následujícím způsobem:

  1. Psovodi se splněným limitem ve všech disciplínách
  2. Psovodi bez limitu v některé disciplíně budou zařazeni za psovody se splněným limitem.
  3. Dojde-li při určování celkového pořadí k rovnosti bodů, s přihlédnutím k písm. a), b), rozhodují o pořadí dílčí výsledky podle následujícího klíče:
    1. Celkový výsledek obou speciálních prací
    2. Vyšší výsledek jedné speciální práce (SC1)
    3. Dílčí cviky poslušnosti (dle platného mormativu).

Aktuální informace
Schöneben (AT), 16.05. – 19.05.2024
Kurz je určen pro pokročilé psovody. Každý den pachové discipliny a poslušnost. Trénink povedou certifikovaní trénéři IRO.
19.2.2024 20:23

27.4.2024, býv. důl CENTRUM - Jiřetín, dle propozic ZZP1
Závod proběhne v kategorii sutiny – se zápisem zkoušky ZZP 1 dle ZŘ SZBK ČR.Závod je určen pro psy, kteří mají složenou zkoušku ZZZ a nejvýše složenou zkoušku ZZP 1.
14.2.2024 17:30

15.6.2024, Praha - Kunratice
Otevřeno přihlašování na Pohár plemen 2024. Propozice ke stažení zde.
29.1.2024 22:17

Bad Wörishofen (DE), 19.04. – 21.04.2024
Kurz bude veden ve dvou úrovních - pro začátečníky (nemusí mít žádné zkušenosti s trialy) a pro pokročilé.
22.1.2024 21:35

... přejít na aktuality
<< únor 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829   
Nejbližší akce