Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Členské číslo:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Výsledky akce - Intercup Humanity

Datum konání: 10.6.2016
Ne - 12.6.2016
Místo konání: Spáleniště
Rozhodčí:
Pořadatel: 03 ZBK Jihočeského kraje
Vedoucí akce: Petra Kučerová

RH-T B

Poř.* Psovod Pes SC1 P celkem
1.Navrátilová Lenka Kick Boxer de Alphaville Bohemia 18192273
2. Ms. Čmejrek Zdeněk Omaha z Vtelenských polí18378261
3.Markovits Katalin Enki´s Emely von Bauernhirschtal 17278250
4. Anděl Radek Ártů z Andělského dvorku17473247
5.Wisniewska Mariola Ypsie v. Weinbergblick 14092232
6.Dahlberg-Hansen Signe Wallaroo Quite Hot´n Spicy 13891229
7.Schutti Markus Eika die vom Ennstal 13882220
8.Lange Poul Erik Snjos Blue Jirra 13280212
9. Bohdal Josef Mokki bpp 13872210
10. Burda Miroslav Atrey Tichý Ruland 13470204
11. Bc. Katrevová Iveta Jewel General Golden Countrysides11288200
12.Mooslechner Andrea Kiwo vom Haus Gürtler 10890198
13.Donaubauer Harald Felix vom Sperberbrünnl 11479193
14.Starustková Zuzana GOD-SPEED Queen´s joy 10283185
15.Klusáčková Renata Abby Hradní sklep9677173
16. Ing. Troller Pavel Brigitte Bona Fornax9182173
17. Tomanová Jitka Xenta Aritar Bastet8478162
18.Janesch Karl Hamford Sam Kornay Hunting 7187158
19.Haaknel Annette Snjos Blue Dinger "DINO" 6987156
20. Ms. Bc. Katrev Petr Flare Krásná Lukrécia6586151
21. Ms. Závorková Kateřina Aishee bpp108494

RH-FL B

Poř.* Psovod Pes SC1 P celkem
1. Kosáčová Veronika I´m Black Chevers 19490284
2.Flade Kathleen Arni 19186277
3.Baňárová Dagmar Chester z Chotára 18096276
4. Kráčik Peter Accanta Ingrando 19184275
5.Sedláková Kristýna Baby Cross Krumbox Czech 17395268
6. Brandner Martin Itchy Feet of Ginger Libami Libami18877265
7.Kráčik Peter Chiro Chaco Kwanah 18973262
8.Gabrišová Petra Extra Denbrix 17485259
9.Haffner Martin Aška z Roderty17879257
10. Pýchová Miroslava Aliss Labský vítr15888246
11.Šabacká Soňa Ernie Finta-Star 12995224
12. Dědinová Jitka Caliméro od Jakubského rybníka 12690216
13.Krč Aleš Doris ALDEON 13082212
14.Klarnerová Judita Ivan Bazz Cinderella`s Ranch14066206
15. Coufalíková Marcela Bubastis Bryce Dream of joy9688184
16.Prieschl Dietmar Odin 8789176
17. Beranová Petra Bisbee Dotty Dogs 7860138
18. Beran Pavel Hammond Ruthless ze Zaglebia000

RH-F B

Poř.* Psovod Pes SC1 P celkem
1. Ms. Šmídová Jana Cristine Aritar Bastet18485269
2.Ms. Čeněk Miloslav Quido z Třešňáku 7088158

Počítání výsledků podle normativu platného do 21.7.2016

Výsledky jsou seřazené podle počtu dosažených bodů následujícím způsobem:

  1. Podle počtu dosažených bodů bez ohledu na splněné limity
  2. Dojde-li při určování celkového pořadí k rovnosti bodů, s přihlédnutím k písm. a), b), rozhodují o pořadí dílčí výsledky podle následujícího klíče:
    1. Celkový výsledek obou speciálních prací
    2. Vyšší výsledek jedné speciální práce (SC1)
    3. Dílčí cviky poslušnosti (1. žebřík vysoký, 2. žebřík vodorovný, 3. plazení, 4.los).

Aktuální informace
Pozvánka na IRO zkoušky 7.-9.10.2022, Eggendorf, AU
Předkládáme pozvánku na Mezinárodní IRO zkoušky pořádané v Rakousku v kategoriích F, FL, T - ve všech kategoriích všechny stupně V,A,B
16.8.2022 13:54

- meta každého záchranáře
Vedoucímu jihočeské záchranné brigády Pavlu Trollerovi s fenkou bernského salašnického psa Brigitte Bona Fornax se ve středu 13. července 2022 podařilo splnit si "záchranářský" sen ... zachránit lidský život.
15.7.2022 19:16

Praktické nasazení kynologických týmů vedlo k úspěšné záchranné akci
Dne 11.5.2022 proběhla u Hradce Králové pátrací akce. V koordinaci se složkami IZS se akce zúčastnili také psovodi ze Svazu záchranných brigád kynologů, Policie ČR, HZS, Horské služby, České hasičské jednoty a MP Praha.
17.5.2022 20:19

... přejít na aktuality
Nejbližší akce