Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Členské číslo:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Výsledky akce - Mistrovství ČR 2004

Datum konání: 1.10.2004
Ne - 3.10.2004
Místo konání: Netolice
Rozhodčí:
Pořadatel: 03 ZBK Jihočeského kraje

ZZP3

Poř.* Psovod Pes SC1 SC2 P celkem
1.Ms. Češková Hedvika Crusader Tipit z Hanky 979985281
2. Klímová Hana Fany Malidaj 919098279
3. Ms. Ing. Sedlák Daniel Lex Krumbox929487273
4.Maxa Vlastimil Erik Leryka949187272
5. Straka Ivan Artur z Letištního okrsku959284271
6.Ms. Kuchta Vladimír Flip Tichý Ruland958293270
7. Svoboda Pavel Oxy Krumbox Czech 769093259
8. Lobík Martin Fixie Dračinec 918971251
9. Přibyl Bronislav Endy bpp 837494251
10.Kubová Milena Nextra Krumbox Czech 909268250
11. Dinová Nora Alexandr z Letištního okrsku 808187248
12. Kleiber Karel Fart Kedorb CS 896788244
13.Ms. Čeněk Miloslav Kaso Fihrak 807984243
14. Hluštíková Hana Fera Vi-Vla CS973597229
15.Sudová Markéta Catty ze Zámeckého Žerotínu855092227
16. Machulková Jarmila Gia Tichý Ruland 548479217
17.Vokál Leoš Justin Jopar 624892202
18. Černá Petra Amálka Imesta 633479176
19. Rumpíková Yvona Bessy bpp335884175
20. Bc. Katrevová Iveta Boofy Krásná Lukrecia 82092174
21. Mgr.Knolová Lenka Aischa Alebasi Jílové 564175172
22. Klimčíková Helena Dorothea Brettan 474084171
23. Ms. Bc. Katrev Petr Bonie Krásná Lukrecia483481163
24.Pidrová Olga Grace Bílý trpaslík05175126

Počítání výsledků podle normativu platného do 21.7.2016

Výsledky jsou seřazené podle počtu dosažených bodů následujícím způsobem:

  1. Podle počtu dosažených bodů bez ohledu na splněné limity
  2. Dojde-li při určování celkového pořadí k rovnosti bodů, s přihlédnutím k písm. a), b), rozhodují o pořadí dílčí výsledky podle následujícího klíče:
    1. Celkový výsledek obou speciálních prací
    2. Vyšší výsledek jedné speciální práce (SC1)
    3. Dílčí cviky poslušnosti (1. žebřík vysoký, 2. žebřík vodorovný, 3. plazení, 4.los).

Aktuální informace
Villejust (FR), 15. - 16. 4. 2023
Kategorie RH-T V, A, B a RH-FL V, A, B Pozvánka a bližší info viz příloha.
28.1.2023 00:59

31.3.-2.4.2023, Rapšach - Londonka (CZ)
Kurz je zaměřen na správnou roli figurantů při IRO akcích a zejména při výcviku s důrazem na správné načasování odměny.
3.12.2022 22:31

24.-26.3.2023, Schöneben (AT)
Počet účastníků je omezen na 24 týmů. Podmínkou účasti jsou splněné 2x F A, kurz je přípravou na splnění zkoušky F B.
3.12.2022 22:12

St. Leonhard im Pitztal (AT), 2.-4. 2.2023
Kategorie RH-L V, A, B. Pozvánka a bližší info viz příloha. Limitovaný počet účastníků, přihlášky budou akceptovány dle došlých plateb.
1.12.2022 22:24

... přejít na aktuality
<< leden 2023 >>
Po Út St Čt So Ne
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Nejbližší akce