Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Výsledky akce - Mistrovství ČR 2006

Datum konání: 6.10.2006
Ne - 8.10.2006
Místo konání: Želiv
Rozhodčí:
Pořadatel: 10 ZBK kraje Vysočina

ZZP3

Poř.* Psovod Pes SC1 SC2 P celkem
1. Ms. Kuchta Vladimír Flip Tichý Ruland927879249
2.Ms. Češková Hedvika Crusader Tipit z Hanky 858281248
3.Ms. Sedlák Jaroslav Croco Dundee Cidabro 948172247
4. Straka Ivan Artur z Letištního okrsku867576237
5. Klímová Hana Fany Malidaj 717688235
6. Bc.Katrevová Iveta Boofy Krásná Lukrecia 539188232
7. Hluštíková Hana Fera Vi-Vla CS736591229
8. Mgr.Knolová Lenka Aischa Alebasi Jílové 637986228
9. Ms. Bc.Katrev Petr Bonie Krásná Lukrecia498589223
10.Finsterle Dita Irena bpp 616293216
11. Vokálová Monika Anetka z Malebného povltaví 567279207
12. Ms. Čeněk Miloslav st.Kaso Fihrak 546486204
13. Černá Jarmila Bára Alimraj 642994187
14. Machulková Jarmila Gia Tichý Ruland 326489185
15.Němec Eduard Adelaide Alebasi Jílové87088175
16. Čeněk Miloslav ml.Fábio ze Slovanského domu 275394174
17. Svoboda Pavel Oxy Krumbox Czech 76785168
18. Přibyl Bronislav Endy bpp 403191162
19. Pokorná Alena 425067159
20. Dinová Nora Alexandr z Letištního okrsku 70880158
21. Ms. Čmejrek Zdeněk Emsy-Eso z Hlubockého zámostí 444664154
22. Ms. Šmídová Jana Rex bpp 07358131
23.Fialová Alena Oxy Krumbox Czech 88370125
24. Kubová Milena Nextra Krumbox Czech 282174123

Počítání výsledků podle normativu platného do 21.7.2016

Výsledky jsou seřazené podle počtu dosažených bodů následujícím způsobem:

  1. Podle počtu dosažených bodů bez ohledu na splněné limity
  2. Dojde-li při určování celkového pořadí k rovnosti bodů, s přihlédnutím k písm. a), b), rozhodují o pořadí dílčí výsledky podle následujícího klíče:
    1. Celkový výsledek obou speciálních prací
    2. Vyšší výsledek jedné speciální práce (SC1)
    3. Dílčí cviky poslušnosti (1. žebřík vysoký, 2. žebřík vodorovný, 3. plazení, 4.los).

25.8. - 25.8.2019 - Červená Řečice
Zkoušky IPOR
31.8. - 1.9.2019 - Spáleniště
Memoriál P.Staňka - ČP ZP
15.9. - 15.9.2019 - Kunratice
Zkoušky NZŘ
15.9. - 15.9.2019 - Kunratice
Zkoušky NZŘ
28.9. - 28.9.2019 - Hluboká nad Vltavou
Pohár města Hluboká n. Vlt.
28.9. - 28.9.2019 - Ondřejov
Zkoušky IPOR
31.8. - 1.9.2019 - Spáleniště
Memoriál P.Staňka - ČP ZP
28.9. - 28.9.2019 - Hluboká nad Vltavou
Pohár města Hluboká n. Vlt.
4.10. - 6.10.2019 - Chbany
Mistrovství SZBK ČR
12.10. - 12.10.2019 - Větříkovice
Memoriál Oldy Dvoroka
25.8. - 25.8.2019 - Červená Řečice
Zkoušky IPOR
15.9. - 15.9.2019 - Kunratice
Zkoušky NZŘ
15.9. - 15.9.2019 - Kunratice
Zkoušky NZŘ
28.9. - 28.9.2019 - Ondřejov
Zkoušky IPOR
28.9. - 28.9.2019 - Větřkovice
Zkoušky NZŘ
29.9. - 29.9.2019 - Větřkovice
Zkoušky NZŘ
Plán akcí
Aktuální informace

Přidány akce pro rok 2019

Do plánu akcí byly přidány celorepublikové akce pro rok 2019

Změny NZŘ SZBK ČR

Na základě usnesení 20. Sjezdu SZBK ČR jsou od 1.7.2016 provedeny následující změny ve Zkušebním řádu SZBK ČR:

Nový výcvikář IRO

V pátek 20.5.2016 se konal v Mnichově mimořádný sjezd IRO, kde se volilo jeho nové vedení. Jako první Čech v nejvyšším vedení IRO se stal Daniel Sedlák, který byl zvolen do funkce výcvikáře.

Povinnost kontroly

Všichni vedoucí brigád jsou povinni do konce měsíce února provést důkladnou kontrolu členské základny a zaplacených členských příspěvků. Osobně ručí za to, že odevzdané soupisky jsou v souladu s elektronickou evidencí na stránkách SZBK.

Návrh znění NZŘ

k projednání na Sjezdu SZBK ČR 30.4.2016

Čestní členové

Plénum SZBK ČR na svém zasedání 9.1.2016 udělilo tituly čestného členství čtyřem zasloužilým psovodům Svazu záchranných brigád kynologů Jaroslavu Flíčkovi (JČZBK), Mileně Kubové (JČZBK), Jaroslavu Strouhalovi (ZBK PK) a Janu Pokornému (ZBK JMK). Blahopřejeme!

... přejít na aktuality