Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Členské číslo:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Výsledky akce - Český pohár ZZP / CACT

Datum konání: 6.9.2014
Místo konání: Žatec - Chbany
Rozhodčí: Vilém Babička, Pavel Svoboda, Vladimír Kuchta
Pořadatel: 06 ZBK Ústeckého kraje
Vedoucí akce: Helena Šabatová

ZZP3

Poř.* Psovod Pes SC1 SC2 P celkem
1. Machulková Jarmila Quiet Scot Diamentowa Zagroda728892252
2. Gulda Ondřej Arin Netopýr Strelicia 648986239
3.Vokál Leoš Calvin Krásná Lukrecia 598495238
4. Polák Radek Mobik z Třešňáku 638882233
5. Staňková Kateřina Frisbee Marko Gero 388893219
6. Ryšavá Jitka American Beauty Ivelbero´s Darling596989217
7. Ms. Čmejrek Zdeněk Omaha z Vtelenských polí359280207
8. Bc. Svobodová Petra Ira Black Devil Tichý Ruland389078206
9. Ms. Bc. Katrev Petr Flare Krásná Lukrécia535883194
10.Jančaříková Kateřina Aywy z Ohromujícího Světa 158687188
11. Bohdal Josef Mokki bpp 376581183
12.Vokálová Monika Rýba z Herodesova domu336585183
13. Pokorná Alena Aris Larben 276485176
14.Ms. Češková Hedvika Gaia Mesiah Bee-Master 473969155
15. Klepáč Jan Espero Coro Angelo 333780150
16. Kučerová Petra Valentine Ruthless 233780140
17. Andělová Barbora Agnes od Větrné elektrárny313670137
18. Koubová Kateřina Chery z Býchorska 524032124
19.Kubová Milena Axina Sobox - JaSe 103480124
20. Pávková Jarmila Aranka bpp 53880123
21.Bláha Bořivoj Adelain z Eliščiny terasy38775120
22. Anděl Radek Ártů z Andělského dvorku103370113
23.Zbožínková Jiřina Betty Velký buk0
24. Mgr. Dlouhá Lucie All Eyes on Me Diandra 0

Počítání výsledků podle normativu platného do 21.7.2016

Výsledky jsou seřazené podle počtu dosažených bodů následujícím způsobem:

  1. Podle počtu dosažených bodů bez ohledu na splněné limity
  2. Dojde-li při určování celkového pořadí k rovnosti bodů, s přihlédnutím k písm. a), b), rozhodují o pořadí dílčí výsledky podle následujícího klíče:
    1. Celkový výsledek obou speciálních prací
    2. Vyšší výsledek jedné speciální práce (SC1)
    3. Dílčí cviky poslušnosti (1. žebřík vysoký, 2. žebřík vodorovný, 3. plazení, 4.los).

Aktuální informace
Villejust (FR), 15. - 16. 4. 2023
Kategorie RH-T V, A, B a RH-FL V, A, B Pozvánka a bližší info viz příloha.
28.1.2023 00:59

31.3.-2.4.2023, Rapšach - Londonka (CZ)
Kurz je zaměřen na správnou roli figurantů při IRO akcích a zejména při výcviku s důrazem na správné načasování odměny.
3.12.2022 22:31

24.-26.3.2023, Schöneben (AT)
Počet účastníků je omezen na 24 týmů. Podmínkou účasti jsou splněné 2x F A, kurz je přípravou na splnění zkoušky F B.
3.12.2022 22:12

St. Leonhard im Pitztal (AT), 2.-4. 2.2023
Kategorie RH-L V, A, B. Pozvánka a bližší info viz příloha. Limitovaný počet účastníků, přihlášky budou akceptovány dle došlých plateb.
1.12.2022 22:24

... přejít na aktuality
<< leden 2023 >>
Po Út St Čt So Ne
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Nejbližší akce