Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Výsledky akce - Pohár plemen

Datum konání: 2.6.2018
So - 2.6.2018
Místo konání: Břeclav-rota Boří les
Rozhodčí: Vilém Babička, Zdeněk Čmejrek, Pavel Svoboda
Pořadatel: 11 ZBK Jihomoravského kraje
Vedoucí akce: Miloslav Mazálek

ZZP1

Poř.* Psovod Pes SC1 SC2 P celkem
1.Málek Pavel Bastien Charlie Tichý Don 9797
2.Gabrišová Petra Wictory Denbrix 9797
3.Šabacká Soňa Ernie Finta-Star 9393
4.Okřinová Zdeňka Ginn Zlatý most 9191
5. Klepáč Jan Espero Coro Angelo 8484
6. Karásková Světlana Sára bpp8282
7. Svobodová Pavla Arizona Magic of czech7575
8. Chrudimský Martin Ashley Vera Moravia 6969
9.Vokrouhlíková Martina Derin Nubika6666
10.Radová Jana Qvira z Kmene Čeroký6262
11.Lipinská Kateřina King King z Ranče Montara 3333
12.Borýsková Ilona Camorras Espero Koro 9191
13. Gulda Ondřej Alexa Jankari8484
14.Munková Jana Hasso Zlatý most 9999
15. Vymazalová Hana Niki z Huckelovy vily00
16.Skrejval Josef Acer Regina Canina00
17. Skrejvalová Marta Ety Kutcher-Chan 00
18. Šeda Jan Hick Sideric Mix00
19. Netíková Markéta Hearty Hexe Radinie00

ZTV1

Poř.* Psovod Pes SC1 SC2 P celkem
1. Nohelová Jindřiška Caezare Chucky od Malého Kosíře7373
2.Mackových Ladislav Harden Kelador 3636
3.Háková Míla Apple Of Your Eye by Libami - Appy 3737
4.Máslová Jana Esara z Královských teras 9696
5.Pětrošová Alena Avalon Altája 9191
6.Kalivodová Nikola Ruby 8383
7. Opluštil Ivan Rasty bpp8080
8.Pospíšil Petr Alf 8282
9.Volný David Ginna 7979
10.Grešáková Veronika Ambiente 5656
11. Kmochová Eva Kasiopea Keissy Hafkins5656
12.Kolníková Markéta Fido 5353
13.Alexandrová Pavla Morgan Dračinec 4040
14. Urbanová Jana Athos z Keblických strání3939
15.Weissová Dagmar Oh la la Black Brianta66
16.Havelková Jana Lejla z Němečanky 4848
17. Kudera Petr Bondy Alebasi Jílové1010
18.Hošková Sabina Cookie Samý Úspěch 7171
19.Kernová Alena Bibiana z Hájeckého údolí 4040

Počítání výsledků podle aktuálního normativu RP10/16 platného od 21.7.2016

Výsledky jsou seřazené podle počtu dosažených bodů následujícím způsobem:

  1. Psovodi se splněným limitem ve všech disciplínách
  2. Psovodi bez limitu v některé disciplíně budou zařazeni za psovody se splněným limitem.
  3. Dojde-li při určování celkového pořadí k rovnosti bodů, s přihlédnutím k písm. a), b), rozhodují o pořadí dílčí výsledky podle následujícího klíče:
    1. Celkový výsledek obou speciálních prací
    2. Vyšší výsledek jedné speciální práce (SC1)
    3. Dílčí cviky poslušnosti (1. žebřík vysoký, 2. žebřík vodorovný, 3. plazení, 4.los).

<< leden 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031