Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Členské číslo:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Výsledky akce - Pohár plemen

Datum konání: 1.6.2019
So - 1.6.2019
Místo konání: Břeclav - Rota Boří les
Rozhodčí: Vilém Babička, Zdeněk Čmejrek, Pavel Svoboda, hosp. Pavel Troller
Pořadatel: 11 ZBK Jihomoravského kraje
Vedoucí akce: Miloslav Mazálek

ZZP1

Poř.* Psovod Pes SC1 SC2 P celkem známka
Šabacká Soňa Ernie Finta-Star 95
2. 9595CH
3. Janoušková Petra Claretta Fiammante Astro9595CH
4.Kolníková Markéta Fido 9595CH
5.Málek Pavel Baymee Yetti ze Schwarzenbergských strání 9494CH
6.Volná Radmila Frencis ze Slunečné verandy 9393CH
7.Hošková Sabina Cookie Samý úspěch 9191CH
8. Svobodová Pavla Arizona Magic of czech9090CH
9.Zamykalova Pavla Chance Slezsky hradek 8989CH
10. Zapletalová Jindřiška Agbar Magical Maestro8888CH
11.Okřinová Zdeňka Ginn Zlatý Most 8888CH
12. Tůmová Kateřina Aladar Dr.Bokesa8787CH
13.Pecová Kateřina Barton Alebasi Jílové 8282CH
14.Libišová Staňa Cherry ze Slunečné verandy 7777CH
15.Matzenauerová Iveta A Need for Speed Crazy Pack 7676CH
16.Ciesaríková Veronika Strong ze Štípek 7575CH
17.Zavadilová Jana Fox Meadow's Grimm 6565CH
18.Komůrková Barbora April River Bohemian Bluemoon 6363CH
19.Pekárková Vlasta Canis Ronja Falco line 5151CH
20. Černochová Hana Captain River Černý kondor5050CH
21. Čeňková Lucia Annie bpp5050CH
22.Hrubešová Zuzana Elixir Cofi Capito 4949CH
23.Kernová Alena Bibiana z Hájeckého údolí 4747CH
24.Kočíbová Petra Phoebe Jane Puella Fera1717CH
25.Čulík Rastislav Aureus Amigo del Alma 1515CH

ZTV1

Poř.* Psovod Pes SC1 SC2 P celkem známka
Alexandrová Pavla Morgan Dračinec 0
Borýsková Ilona Camorras Espero Koro 0
3.Samlíková Regina Beáta ze Lhoteckých lesů 9999CH
4.Munková Jana Hasso Zlatý most 9696CH
5.Volný David Ginna ze Slunečné verandy 9494CH
6.Bomer Lukáš Agavero Cofi Capito 9191CH
7. Červená Kateřina Artur Magical Maestro9090CH
8. Dofková Radmila Muf bpp8989CH
9.Eichler František Estate Merlot Z Brzeneckých vinohradů8888CH
10.Hrubešová Zuzana Leosh 8484CH
11.Klepáč Jan Espero Coro Angelo 8282CH
12.Vraspírová Edita Cu-Chaorach Treun Soroli 6767CH
13.Šabacká Soňa All My Dreams Sweet Provocateur 6666CH
14.Lipinská Kateřina King King z Ranče Montara 5959CH
15.Nováková Olga West Krásná liuka 3535CH
16.Havelková Jana Lejla z Němečanky 3232CH
17.Bomerová Petra Arnarmo Sailon Narmo 2323CH

Počítání výsledků podle aktuálního normativu RP11/22 platného od 22.1.2022

Výsledky jsou seřazené podle počtu dosažených bodů následujícím způsobem:

  1. Psovodi se splněným limitem ve všech disciplínách
  2. Psovodi bez limitu v některé disciplíně budou zařazeni za psovody se splněným limitem.
  3. Dojde-li při určování celkového pořadí k rovnosti bodů, s přihlédnutím k písm. a), b), rozhodují o pořadí dílčí výsledky podle následujícího klíče:
    1. Celkový výsledek obou speciálních prací
    2. Vyšší výsledek jedné speciální práce (SC1)
    3. Dílčí cviky poslušnosti (dle platného mormativu).

Aktuální informace
průběžné informace a zpravodajství v události na FB
Zveme vás ke sledování události a hlavně k fandění české reprezentaci - již ve středu se začíná losováním a večer slavnostním zahájením
10.6.2024 19:55

Pětičlenný tým ČR se již chystá na svůj start
Poděkování české společnosti AKINU CZ za podporu českého reprezentačního týmu a zajištění materiálního vybavení a pamlsků pro psy reprezentace.
27.5.2024 15:14

Praktický závod v kategoriích STOPA a PLOCHA, 19.10.2024
Pozvánka na praktický závod záchranných kynologických týmů určený pro středně pokročilé.
17.4.2024 22:26

15.6.2024, Praha - Kunratice
Otevřeno přihlašování na Pohár plemen 2024. Propozice ke stažení zde.
29.1.2024 22:17

... přejít na aktuality
Nejbližší akce