Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Členské číslo:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Výsledky akce - Pohár plemen

Datum konání: 14.5.2016
Místo konání: Spáleniště
Rozhodčí: Lucie Dlouhá, Eva Ištvánková, Iveta Katrevová
Pořadatel: 03 ZBK Jihočeského kraje
Vedoucí akce: Jana Šmídová

ZZP1

Poř.* Psovod Pes SC1 SC2 P celkem
1. Gulda Ondřej Alexa Jankari128128
2. Foldynová Martina Deina Medvědí Tlapa121121
3. Ryšavá Jitka American Beauty Ivelbero´s Darling120120
4.Šabacká Soňa Ernie Finta-Star 117117
5. Kudera Petr Bondy Alebasi Jílové116116
6.Munková Jana Hasso Zlatý Most 115115
7.Borýsková Ilona Camorras Espero Koro 1140114
8.Havelková Jana Lejla z Němečanky 110110
9. Skrejvalová Marta Ety Kutcher-Chan 107107
10. Čejková Veronika Bert bpp102102
11.Málek Pavel Bastien Charlie 9999
12.Vydra Vítězslav Bonna Zelená záře 9797
13. Ing. Troller Pavel Brigitte Bona Fornax9393
14.Alexandrová Pavla Morgan Dračinec 8989
15. Klepáč Jan Espero Coro Angelo 8888
16. Martínková Jana Querida Bonny Dux8686
17.Bílková Martina Bekie z Hejboldu8686
18.Krč Aleš Doris Aldeon 7171
19. Palivec Ladislav Tina bpp 7070
20. Konečná Eva Clancy Medvědí tlapa6666
21.Kernová Alena Bibiana z Hájeckého údolí 6262
22.Viták Pavel Harry Fin Chlupaté štěstí 5757
23. Palivcová Naděžda Mája bpp4646
24.Šabacká Soňa All my Dreams Sweet Provocateur 3737
25. Trollerová Martina Alice Bona Fornax 1414
26. Staňková Jana Brenda Bona Fornax890

ZTV1

Poř.* Psovod Pes SC1 SC2 P celkem
1.Šmídová Jana Jessie 122122
2.Hošková Sabina Keann Šumící křídla 109109
3.Skrejval Josef Acer Regina Canina9999
4.Okřinová Zde Ginn Zlatý Most 9696
5. Chrudimský Martin Ashley Vera Moravia 9595
6. Bourová Jana Ebony Princess Bohemian Ariston8383
7. Skokan Jan Beryl Hradní sklep7070
8. Andrle Jaroslav Nymeria bpp3737
9.Kolníková Markéta Dumbo Killers Hole 2626
10. Václavíčková Eva Cipísek Katčina smečka99

Počítání výsledků podle normativu platného do 21.7.2016

Výsledky jsou seřazené podle počtu dosažených bodů následujícím způsobem:

  1. Podle počtu dosažených bodů bez ohledu na splněné limity
  2. Dojde-li při určování celkového pořadí k rovnosti bodů, s přihlédnutím k písm. a), b), rozhodují o pořadí dílčí výsledky podle následujícího klíče:
    1. Celkový výsledek obou speciálních prací
    2. Vyšší výsledek jedné speciální práce (SC1)
    3. Dílčí cviky poslušnosti (1. žebřík vysoký, 2. žebřík vodorovný, 3. plazení, 4.los).

Aktuální informace
31.3.-2.4.2023, Rapšach - Londonka (CZ)
Kurz je zaměřen na správnou roli figurantů při IRO akcích a zejména při výcviku s důrazem na správné načasování odměny.
3.12.2022 22:31

24.-26.3.2023, Schöneben (AT)
Počet účastníků je omezen na 24 týmů. Podmínkou účasti jsou splněné 2x F A, kurz je přípravou na splnění zkoušky F B.
3.12.2022 22:12

St. Leonhard im Pitztal (AT), 2.-4. 2.2023
Kategorie RH-L V, A, B. Pozvánka a bližší info viz příloha. Limitovaný počet účastníků, přihlášky budou akceptovány dle došlých plateb.
1.12.2022 22:24

Zhodnocení přípravy na praxi
Základním předpokladem k tomu, aby pes mohl být na praktický zásah povolán, je složení atestační zkoušky Ministerstva vnitra - GŘ HZS ČR. Letošní rok byl v tomto směru pro svazové psovody vůbec nejúspěšnější.
7.11.2022 01:00

... přejít na aktuality
<< prosinec 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce
    Sobota 10. prosinec
    Zkoušky ZZP2
    (06 ZBK) - Chomutov - Březenecká