Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Členské číslo:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Miroslav Burda

Členské číslo 41723
Členství v brigádě 03 ZBK Jihočeského kraje

Seznam psů psovoda

Anat Frosty Fox

Pohlaví fena
Plemeno Belgický ovčák - Malinois (BOM)
Narození 2.11.2012
Majitel Burda Miroslav
Detail psa

Atrey Tichý Ruland

Pohlaví pes
Plemeno Belgický ovčák - Malinois (BOM)
Narození 2.7.2010
Majitel Burda Miroslav
Detail psa

Aneli Aker z Paleolitu

Pohlaví fena
Plemeno Belgický ovčák - Malinois (BOM)
Narození 4.5.2018
Majitel Burda Miroslav
Detail psa

Bastien Frosty Fox

Pohlaví pes
Plemeno Belgický ovčák - Malinois (BOM)
Narození 19.4.2015
Majitel Burda Miroslav
Detail psa


Účast na Mistrovství ČR záchranných psů

ročníkúčast se psemMísto konánídatumumístění
1.2016Atrey Tichý Ruland Žatec1.10.20165.
2.2017Atrey Tichý Ruland KK Šlapanice29.09.201711.
3.2018Atrey Tichý Ruland Spáleniště5.10.201814.
4.2019Anat Frosty FoxChbany4.10.201913.
5.2022Bastien Frosty FoxPraha7.10.20228.


Účast na akcích SZBK ČR

ročníkročníkúčast se psemMísto konánípoř.
1.Český pohár ZZP2016Atrey Tichý Ruland Spáleniště1.
2.Český pohár ZTV32022Anat Frosty FoxPraha1.
3.Pohár Prezidenta SZBK ČR2017Atrey Tichý Ruland Žatec2.
4.Pohár prezidenta SZBK ČR / Memoriál Ms. Vladimíra Kuchty2022Bastien Frosty FoxChomutov - Březenecká2.
5.Pohár Prezidenta SZBK ČR2018Atrey Tichý Ruland Chbany3.
6.Pražská voda2018Anat Frosty FoxKunratice3.
7.Pohár města Hluboká nad Vltavou2018Anat Frosty FoxHluboká nad Vltavou3.
8.Pohár prezidenta 20202020Anat Frosty FoxChomutov - Březenecká3.
9.Vodní pohár Nechranice2021Anat Frosty FoxNechranice4.
10.Mistrovství ČR 20162016Atrey Tichý Ruland Žatec5.
11.Český pohár ZZP3 2020 - Mem. Petra Staňka2020Anat Frosty FoxSpáleniště5.
12.Bohemia Cup 20222022Bastien Frosty FoxLondonka5.
13.Vodní pohár Nechranice2020Anat Frosty FoxNechranice6.
14.Bohemia Cup RH-FL2014Atrey Tichý Ruland Hejnice7.
15.Pohár prezidenta2015Atrey Tichý Ruland Žatec7.
16.Pohár prezidenta2016Atrey Tichý Ruland Žatec7.
17.Výběrový závod na MČR ZP2017Atrey Tichý Ruland Brno - Šlapanice7.
18.Český pohár ZTV2019Anat Frosty FoxPelhřimov - Obalovna7.
19.Výběrový závod na MČR2020Anat Frosty FoxKaznějov7.
20.Český pohár ZTV2020Anat Frosty FoxKunratice7.
21.Terénní závod2021Anat Frosty FoxChomutov7.
22.Bohemia Cup 20222022Anat Frosty FoxLondonka7.
23.Memoriál Oldy Dvoroka2018Anat Frosty Fox8.
24.Pohár prezidenta SZBK ČR2019Anat Frosty FoxChbany8.
25.ČP ZTV 32021Atrey Tichý Ruland Praha Kunratice8.
26.Mistrovství SZBK ČR2022Bastien Frosty FoxPraha8.
27.Bohemia Cup RHT2015Atrey Tichý Ruland Žatec - Chbany9.
28.Český pohár ZTV2017Atrey Tichý Ruland Pelhřimov - Obalovna9.
29.Terénní pohár2019Atrey Tichý Ruland Kunratice9.
30.Memoriál Ms.Vladimíra Kuchty, Pohár prezidenta2021Anat Frosty FoxŽatec9.
31.Sutinový pohár ZZP3 / výběrový závod na MR2022Bastien Frosty FoxMimoň - Ralsko9.
32.Český pohár ZTV2014Atrey Tichý Ruland Pelhřimov10.
33.Intercup Humanity2016Atrey Tichý Ruland Spáleniště10.
34.Bohemia Cup RH-FL B2017Atrey Tichý Ruland Praha10.
35.Český pohár ZZP2017Atrey Tichý Ruland Kunratice10.
36.Mistrovství SZBK ČR2017Atrey Tichý Ruland KK Šlapanice11.
37.Pohár terénní2021Aneli Aker z PaleolituObalovna11.
38.Pohár města Hluboká 2022Aneli Aker z PaleolituHluboká nad Vltavou11.
39.Bohemia Cup RH-FL2013Atrey Tichý Ruland Větřkovice12.
40.Bohemia Cup RH-T2016Atrey Tichý Ruland Koclířov12.
41.Bohemia Cup RH-FL2016Atrey Tichý Ruland Hejnice12.
42.Výběrový závod na MČR2019Atrey Tichý Ruland Chbany12.
43.Memoriál P.Staňka - ČP ZP2019Anat Frosty FoxSpáleniště12.
44.Intercup Humanity2015Atrey Tichý Ruland Spáleniště13.
45.Intercup Humanity2018Atrey Tichý Ruland Spáleniště13.
46.Mistrovství SZBK ČR2019Anat Frosty FoxChbany13.
47.Intercup Humanity2017Atrey Tichý Ruland Spáleniště14.
48.Mistrovství SZBK ČR2018Atrey Tichý Ruland Spáleniště14.
49.Intercup Humanity kat.FL2014Atrey Tichý Ruland Spáleniště16.
50.Intercup Humanity2017Atrey Tichý Ruland Spáleniště16.
51.Memoriál Petra Staňka Český pohár ZZP32021Anat Frosty FoxSpáleniště16.
52.Intercup Humanity2018Atrey Tichý Ruland Spáleniště20.


Aktuální informace
Villejust (FR), 15. - 16. 4. 2023
Kategorie RH-T V, A, B a RH-FL V, A, B Pozvánka a bližší info viz příloha.
28.1.2023 00:59

31.3.-2.4.2023, Rapšach - Londonka (CZ)
Kurz je zaměřen na správnou roli figurantů při IRO akcích a zejména při výcviku s důrazem na správné načasování odměny.
3.12.2022 22:31

24.-26.3.2023, Schöneben (AT)
Počet účastníků je omezen na 24 týmů. Podmínkou účasti jsou splněné 2x F A, kurz je přípravou na splnění zkoušky F B.
3.12.2022 22:12

St. Leonhard im Pitztal (AT), 2.-4. 2.2023
Kategorie RH-L V, A, B. Pozvánka a bližší info viz příloha. Limitovaný počet účastníků, přihlášky budou akceptovány dle došlých plateb.
1.12.2022 22:24

... přejít na aktuality
<< leden 2023 >>
Po Út St Čt So Ne
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Nejbližší akce