Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Členské číslo:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Radka Poslušná

Členské číslo 1045
Výkonnostní třída 2. výkonnostní třída
Členství v brigádě 01 ZBK Praha

Delphy Alebasi Jílové

Detail psa
Pohlaví fena
Plemeno Flat Coated Retriever (FCR)
Narození 20.1.2014

Diamond Chico Wonderfull Dream

Detail psa
Pohlaví pes
Plemeno Border kolie (BOC)
Narození 18.12.2013

Účast na Mistrovství ČR záchranných psů

ročníkúčast se psemMísto konánídatumumístění
1.2009Arlen Sunny Grim Praha2.10.200918.
2.2010Arlen Sunny Grim Spáleniště1.10.201018.
3.2011Arlen Sunny Grim Brno30.09.20118.
4.2012Arlen Sunny Grim Olomouc5.10.20127.
5.2013Arlen Sunny Grim Žatec - Chbany4.10.201315.
6.2015Arlen Sunny Grim Pelhřimov Obalovna2.10.201516.


Účast na akcích SZBK ČR

ročníkročníkúčast se psemMísto konánípoř.
1.Český pohár ZVP2013Arlen Sunny Grim Tovačov1.
2.Český pohár ZVP32014Arlen Sunny Grim Praha1.
3.Bohemia Cup RH - W2017Delphy Alebasi JílovéSpáleniště1.
4.Český pohár ZVP2020Delphy Alebasi JílovéNechranice1.
5.Český pohár ZZP2010Arlen Sunny Grim Praha2.
6.Intercup Humanity W2013Arlen Sunny Grim Praha2.
7.Český pohár ZVP2015Arlen Sunny Grim Praha2.
8.Český pohár ZTV2011Arlen Sunny Grim Spáleniště3.
9.Bohemia Cup RH-W2012Arlen Sunny Grim Přední Výtoň3.
10.Bohemia Cup RH-W2010Arlen Sunny Grim Přední Výtoň4.
11.Bohemia Cup RH-W2011Arlen Sunny Grim Přední Výtoň4.
12.Český pohár ZVP32011Arlen Sunny Grim Pelhřimov - Obalovna5.
13.Český pohár ZVP2012Arlen Sunny Grim Přední Výtoň5.
14.Pohár prezidenta2014Arlen Sunny Grim Žatec - Chbany5.
15.Bohemia Cup RH-W2013Arlen Sunny Grim Přední Výtoň6.
16.Intercup Humanity 2014 kat.. W2014Arlen Sunny Grim Spáleniště6.
17.Český pohár ZZP32015Arlen Sunny Grim Ostrava6.
18.Český pohár ZVP2016Delphy Alebasi JílovéPelhřimov6.
19.Český pohár ZVP2006Isabela Libošovská blataPřední Výtoň6.
20.Mistrovství ČR 20122012Arlen Sunny Grim Olomouc7.
21.Euro Cup RH-W2014Arlen Sunny Grim Přední Výtoň7.
22.Český pohár ZVP2018Delphy Alebasi JílovéPřední Výtoň7.
23.Pohár prezidenta2010Arlen Sunny Grim Žatec8.
24.Mistrovství ČR 20112011Arlen Sunny Grim Brno8.
25.Pohár prezidenta2013Arlen Sunny Grim Žatec8.
26.Memorial Oldy Dvoroka2010Arlen Sunny Grim Hlučín9.
27.Český pohár ZTV2014Arlen Sunny Grim Pelhřimov9.
28.Český pohár ZZP2009Arlen Sunny Grim Žatec9.
29.Český pohár ZZP2011Arlen Sunny Grim Žatec - Chbany10.
30.Pohár prezidenta2011Arlen Sunny Grim Žatec - Chbany12.
31.Pohár města Hluboké nad Vltavou2008Arlen Sunny Grim Hluboká nad Vltavou12.
32.Memoriál Ms.Vladimíra Kuchty, Pohár prezidenta2021Delphy Alebasi JílovéŽatec12.
33.Mistrovství ČR 20132013Arlen Sunny Grim Žatec - Chbany15.
34.Pohár prezidenta2015Arlen Sunny Grim Žatec15.
35.Mistrovství ČR 20152015Arlen Sunny Grim Pelhřimov Obalovna16.
36.Bohemia Cup RH-T2006Isabela Libošovská blataŽatec16.
37.Pohár prezidenta2012Arlen Sunny Grim Žatec17.
38.Pohár města Hluboké nad Vltavou2016Diamond Chico Wonderfull DreamHluboká n. Vlt.17.
39.Mistrovství ČR 20102010Arlen Sunny Grim Spáleniště18.
40.Mistrovství ČR 20092009Arlen Sunny Grim Praha18.
41.Český pohár ZZP2006Isabela Libošovská blataNetolice21.
42.Český pohár ZZP2005Isabela Libošovská blataHodonín31.


Aktuální informace
doplnění údajů
Na prezidiu se rozhodlo, že na stránkách budeme uvádět všechny složené atesty psovodů SZBK ČR, tedy i těch, kteří je skládali za jinou organizaci.
26.7.2021 12:20

Platný od 1.1.2022
Novelizace zkušebního řádu SZBK ČR platná od 1.1.2022 je nyní k dispozici členům ke stažení. Školení k novému zkušebnímu řádu proběhne v termínu 29.1.2022 na základně SZBK ČR na Spáleništi.
6.8.2021 19:21

v sobotu 26.6.2021
Na Sjezdu SZBK ČR bylo v sobotu 26.6.2021 zvolené nové vedení.
28.6.2021 11:07

sbírka Morava 2021 - otevřena do 31.7.2021
Vyhlášení finanční sbírky na pomoc postižené oblasti Jihomoravského kraje, kde část obcí bylo zpustošeno tornádem. Bohužel mezi postiženými jsou i členové ZBK Jihomoravského kraje.
25.6.2021 12:05

... přejít na aktuality
Nejbližší akce
    Sobota 25. září
    Zkoušky
    (12 ZBK) - Tovačov
    ZZZZTV1
    Sobota 25. září
    ZTV2
    (06 ZBK) - Chomutov
    ZTV2
    Neděle 26. září
    Zkoušky
    (12 ZBK) - Tovačov
    ZZZZTV1
    Úterý 28. září
    Pohár města Hluboká nad Vltavou
    (03 ZBK) - Hluboká nad Vltavou
    ZZP1
    Sobota 2. říjen
    Zkoušky NZŘ
    (07 ZBK) - Hejnice
    ZTV1ZZZ
    Neděle 3. říjen
    Zkoušky NZŘ
    (01 ZBK) - Kunratice
    ZZZZTV1ZZS1
    Neděle 3. říjen
    Zkoušky IPOR
    (11 ZBK) - Břeclav -Trenažer IZS Poštorná
    RH-F ERH-F VRH-F ARH-FL ERH-FL VRH-FL ARH-FL BRH-T ERH-T VRH-T ARH-T B
    Sobota 9. říjen
    Zkoušky IPOR
    (01 ZBK) - Kunratice
    RH-F VRH-F ARH-FL VRH-FL ARH-FL B
    Sobota 9. říjen
    Zkoušky NZŘ
    (02 ZBK) - Hladíkov
    ZZZZZP1
    Sobota 9. říjen
    Zkoušky ZZP2
    (03 ZBK) - Spáleniště
    ZZP2