Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Členské číslo:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

28. MS IRO záchranných psů 2024

Nejlepší záchranní psi světa na 28. mistrovství světa IRO, které pořádá členská organizace IRO Finn Rescue K9 Association (FRF K9). Kvalifikační podmínky a další info zde.

Datum: 22.1.2024 | Zhlédnuto: 90x


Veškeré informace k 28.WCH IRO jsou postupně uveřejňovány na webu mistrovství https://wch.iro-dogs.org/en/iro-wch-2024/ 

Kvalifikační podmínky:

  • každá členská organizace IRO má přidělené 1 startovní místo v každé disciplině
  • kvalifikační období běží od 1.7.2023 do 10.7.2024 (tedy včetně výsledků na MS IRO 2023)
  • podmínkou kvalifikace na MS v rámci jednoho přiděleného místa na organizaci je složená jedna B zkouška v průběhu kvalifikačního  období v dané kategorii nejhůře ve známce dobře (tzn. 240 b a více). Zkouška musí být splněna u mezinárodního rozhodčího IPO-R dle seznamu (IRO a FCI rozhodčí - viz https://wch.iro-dogs.org/en/iro-wm-2024-qualifikation/ )
  • každá další volná startovní místa budou obsazena dalšími účastníky z pořadí v kvalifikační tabulce :    * pro nominanty z Evropy je pro tato místa podmínkou splnění dvou zkoušek B od dvou různých rozhodčích na dvou různých místech, do kvalifikační tabulky se započítává průměr těchto dvou výsledků  ///   * pro nominanty bydlící mimo Evropu je pro tato místa v žebříčku požadována jedna splněná zkouška B v průběhu kvalifikačního období /// Pokud dva nebo více psovodů mají v kvalifikačním žebříčku stejný výsledek, upřednostňuje se v pořadí výsledek z IRO zkoušek. Pokud i po zohlednění tohoto kritéria jsou v žebříčku shodné výsledky, pak se v pořadí řadí podle lepšího bodového hodnocení v pachové práci.
  • vedoucí týmu organizace IRO provede online registraci všech nominantů své organizace do kvalifikačního  žebříčku společně v průběhu registračního období 12.6.2024 - 10.7.2024 (pokyny k registraci budou rozeslány NRO na jaře 2024)
  • seznam účastníků MS bude uveřejněn nejpozději 15.7.2024