Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Členské číslo:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Bohemia Cup 2023

Výsledky kvalifikačního závodu SZBK ČR pro MS IRO 2023

Datum: 28.4.2023 | Zhlédnuto: 767x


Letošní ročník kvalifikačního závodu pro mistrovství světa záchranných psů IRO proběhl v kategoriích RH- FL B, T B a F B na Spáleništi dne 22.4.2023. Na posuzování pozvání přijal mezinárodní rozhodčí FCI pro záchranné psy, pan Liviu Ionescu z Rumunska. Organizace tohoto závodu se pod hlavičkou SZBK ujaly ZBK Praha, ZBK Jihočeského kraje a Bc. Petra Svobodová, zástupce SZBK v ČMKU a FCI pro záchrannou kynologii.

V kategorii plošného vyhledání pět účastníků splnilo limit zkoušky a na stupně vítězů se postavily – vítězka Tereza Litterová s malinois Fiona z Hückelovy vily (Sirius), druhá Jitka Dědinová se špringeršpanělem Damian Salvatore Buxusson (SZBK ČR) a třetí Simsija Edita s německým ovčákem Cameo von Finsterrot (Rakousko). Jitka s Damianem tak bodovým ziskem 262 bodů splnily kvalifikační limit do žebříčku IRO pro mistrovství světa za SZBK ČR.

V kategorii sutin a stopy se bohužel na tomto závodě nikomu splnit limit zkoušky a kvalifikace pro mistrovství nepodařilo. Nicméně ještě do uzávěrky kvalifikace mají závodníci několik dalších příležitostí v podobě závodů a zkoušek IPO-R.

Kompletní výsledky zde https://www.zachranari.cz/vysledky/bohemia-cup-2023-kvalifikacni-zkousky-b_1695.html

Fotogalerie zde https://eu.zonerama.com/realgar/Album/9704269


    průběžné informace a zpravodajství v události na FB
    Zveme vás ke sledování události a hlavně k fandění české reprezentaci - již ve středu se začíná losováním a večer slavnostním zahájením
    10.6.2024 19:55