Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Členské číslo:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Informace ke školení k novele zkušebního řádu SZBK ČR

Podmínky pořádání a účasti na plánovaném školení budou upřesněny na základě aktuálních opatření MZ ČR. V případě, že budou opatření výrazně omezující, bude školení přeloženo na náhradní termín uvedený v textu níže.

Datum: 10.1.2022 | Zhlédnuto: 422x

Vážení kolegové,

jsme velmi rádi,že máte zájem o školení k novele zkušebního řádu, která vstoupila v platnost nyní k 1.1.2022.

Bohužel pro pořádání pracovních školení platí v současné době protiepidemická opatření, která jsou pro informaci shrnuta zde https://www.integracentrum.cz/aktuality/aktualni-podminky-ucasti-na-prezencnich-skolenich-913

S ohledem na vyjádření MZ ČR ve vztahu k současné epidemické situaci je předpoklad, že budou opatření na nějakou dobu zřejmě dále upravena. Nemáme tedy vůbec tušení, zda bude reálné školení prezenční formou v plánovaném termínu uspořádat. O variantě online při takovém počtu účastníků neuvažujeme.

Prosím počítejte s variantou, že bude školení přeloženo na náhradní termín. Pro tuto situaci jsme již dohodli náhradní termín školení, a to 18.-20.3.2022 (základna Spáleniště)

Prosíme tedy o trpělivost, rozhodnutí, v jakém termínu bude školení nakonec pořádáno a za jakých podmínek, Vám sdělíme pravděpodobně v průběhu příštího týdne.

Děkuji za pochopení a přeji všem vše dobré v novém roce.

Lucie Dlouhá, výcvikář SZBK ČR

 


    Pozvánka na IRO zkoušky 7.-9.10.2022, Eggendorf, AU
    Předkládáme pozvánku na Mezinárodní IRO zkoušky pořádané v Rakousku v kategoriích F, FL, T - ve všech kategoriích všechny stupně V,A,B
    16.8.2022 13:54