Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Členské číslo:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Upozornění k pořádání zkoušek IPO-R

Pro doklad o vykonané zkoušce ve smyslu zkušebního, výstavního, chovatelského a bonitačního řádu je možno uznat pouze zkoušku úspěšně vykonanou v obou oddílech (pachové práce a poslušnost). Tedy nikoli zkoušky jednooddílové.

Datum: 8.4.2022 | Zhlédnuto: 534x

Při organizaci mezinárodních zkoušek IPO-R se prosím řiďte pokyny dle zkušebního řádu IRO / FCI. Zkoušky lze pořádat při minimální účasti 4 psovodů, a to na plnohodnotné zkoušky (obsahující dva oddíly = poslušnost a speciální práce).

Zkoušky jednooddílové, tzv. "fun" zkoušky by neměly v počtu účastníků převažovat a lze je chápat pouze jako doplňkové pro akci.

Splnění zkoušky jednooddílové se zapisuje do pracovní knížky se specifickým označením (např. RH-FL B / N ...pouze pachová práce, RH-FL B / OU ... pouze poslušnost). Potvrzení o zkoušce se nevystavuje a zkoušku NELZE započítat ani do počtu zkoušek např. pro výkonnostnní třídy SZBK ČR.


    Pozvánka na IRO zkoušky 7.-9.10.2022, Eggendorf, AU
    Předkládáme pozvánku na Mezinárodní IRO zkoušky pořádané v Rakousku v kategoriích F, FL, T - ve všech kategoriích všechny stupně V,A,B
    16.8.2022 13:54