Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Výsledky akce - Mistrovství ČR 2007

Datum konání: 5.10.2007
Ne - 7.10.2007
Místo konání: Bartošovice
Rozhodčí:
Pořadatel: 13 ZBK Moravskoslezského kraje

ZZP3

Poř.* Psovod Pes SC1 SC2 P celkem
1.Maxa Vlastimil Erik Leryka909190271
2. Machulková Jarmila Gia Tichý Ruland 888488260
3. Bc.Katrevová Iveta Boofy Krásná Lukrecia 689893259
4. Labíková Edita Criss Marko Gero 759185251
5.Ms. Češková Hedvika Crusader Tipit z Hanky 899067246
6.Ms. Sedlák Jaroslav Croco Dundee Cidabro 649677237
7. Straka Ivan Artur z Letištního okrsku678585237
8. Klímová Hana Fany Malidaj 755676207
9.Němec Eduard Adelaide Alebasi Jílové922887207
10. Mgr.Knolová Lenka Aischa Alebasi Jílové 367585196
11. Čapek Karel Ell-Rose z Brixiho Dvora853179195
12. Ing.Machová Šárka Aška Pexeso 376091188
13. Hlavačka Oldřich Dark z Lounského chovu672892187
14. Mráz Petr Bárt z Chovných dvorů 616163185
15. Černá Jarmila Bára Alimraj 90094184
16. Čeněk Miloslav ml.Fábio ze Slovanského domu 345890182
17. Ms. Čeněk Miloslav st.Kaso Fihrak 602891179
18.Finsterle Dita Irena bpp 315984174
19. Svoboda Pavel Oxy Krumbox Czech 81092173
20. Ms. Kuchta Vladimír Flip Tichý Ruland629015*167
21. Ms. Bc.Katrev Petr Bonie Krásná Lukrecia343091155
22. Vokálová Monika Anetka z Malebného povltaví 60061121
23. Fejtková Andrea Balrog bpp 03385118
24. Stará Jana Castor z Mrá Miku 007777

Počítání výsledků podle normativu platného do 21.7.2016

Výsledky jsou seřazené podle počtu dosažených bodů následujícím způsobem:

  1. Podle počtu dosažených bodů bez ohledu na splněné limity
  2. Dojde-li při určování celkového pořadí k rovnosti bodů, s přihlédnutím k písm. a), b), rozhodují o pořadí dílčí výsledky podle následujícího klíče:
    1. Celkový výsledek obou speciálních prací
    2. Vyšší výsledek jedné speciální práce (SC1)
    3. Dílčí cviky poslušnosti (1. žebřík vysoký, 2. žebřík vodorovný, 3. plazení, 4.los).

22.6. - 22.6.2019 - Chomutov - Březenecká
Zkoušky NZŘ
5.7. - 5.7.2019 - Spáleniště
Zkoušky NZŘ
7.7. - 7.7.2019 - Nechranice
Zkoušky NZŘ
8.7. - 8.7.2019 - Spáleniště
Zkoušky NZŘ
20.7. - 20.7.2019
Euro Cup RH - W
27.7. - 27.7.2019
Český pohár ZVP
20.7. - 20.7.2019
Euro Cup RH - W
27.7. - 27.7.2019
Český pohár ZVP
24.8. - 24.8.2019 - Pelhřimov - Obalovna
Český pohár ZTV
31.8. - 1.9.2019
Český pohár ZZP
28.9. - 28.9.2019 - Hluboká nad Vltavou
Pohár města Hluboká n. Vlt.
4.10. - 6.10.2019
Mistrovství SZBK ČR
22.6. - 22.6.2019 - Chomutov - Březenecká
Zkoušky NZŘ
5.7. - 5.7.2019 - Spáleniště
Zkoušky NZŘ
7.7. - 7.7.2019 - Nechranice
Zkoušky NZŘ
8.7. - 8.7.2019 - Spáleniště
Zkoušky NZŘ
2.8. - 2.8.2019 - Most - Matylda
Zkoušky NZŘ
17.8. - 17.8.2019 - Spáleniště
Zkoušky NZŘ
Plán akcí
Aktuální informace

Přidány akce pro rok 2019

Do plánu akcí byly přidány celorepublikové akce pro rok 2019

Změny NZŘ SZBK ČR

Na základě usnesení 20. Sjezdu SZBK ČR jsou od 1.7.2016 provedeny následující změny ve Zkušebním řádu SZBK ČR:

Nový výcvikář IRO

V pátek 20.5.2016 se konal v Mnichově mimořádný sjezd IRO, kde se volilo jeho nové vedení. Jako první Čech v nejvyšším vedení IRO se stal Daniel Sedlák, který byl zvolen do funkce výcvikáře.

Povinnost kontroly

Všichni vedoucí brigád jsou povinni do konce měsíce února provést důkladnou kontrolu členské základny a zaplacených členských příspěvků. Osobně ručí za to, že odevzdané soupisky jsou v souladu s elektronickou evidencí na stránkách SZBK.

Návrh znění NZŘ

k projednání na Sjezdu SZBK ČR 30.4.2016

Čestní členové

Plénum SZBK ČR na svém zasedání 9.1.2016 udělilo tituly čestného členství čtyřem zasloužilým psovodům Svazu záchranných brigád kynologů Jaroslavu Flíčkovi (JČZBK), Mileně Kubové (JČZBK), Jaroslavu Strouhalovi (ZBK PK) a Janu Pokornému (ZBK JMK). Blahopřejeme!

... přejít na aktuality