Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Výsledky akce - Zkoušky IPOR

Datum konání: 28.10.2017
Ne - 29.10.2017
Místo konání: Liteň, okr.Beroun
Rozhodčí: Vilém Babička
Pořadatel: 08 ZBK Královehradeckého kraje
Vedoucí akce: Martin Brandner

RH-T A

Psovod Pes SC1 P celkem
Čejka Stanislav Daisy bpp19288280
Václavů Michaela Elgo Ruwall Z Brzáneckých vinohradů18876264
Pětrošová Alena Avalon Altája 17284256
Matýšek René Cácorka z Volšinek 17071241

RH-T E

Psovod Pes SC1 P celkem
Pačák Jan Fairy Lužanské hvozdy9290182
Pekárková Vlasta Canis Ronja Falco line 9085175
Lipinská Katka King King z Ranče Montara 8092172
Trojancová Pavla Andvari Sionella 9378171
Dofková Radmila MUF 7596171
Kaninová Eva Arsa Baranela 9659155

RH-FL B

Psovod Pes SC1 P celkem
Řeháčková Petra Semmy z Proutku000
Dlouhá Hana Bray Valkar 000

RH-FL A

Psovod Pes SC1 P celkem
Ševčíková Michaela Awizard z Tichého údolí 000
Pokorná Barbora Arsis Ave Fortunae000
Pokorná Martina Diggy Takavorakan 000
Anděl Radek Ártů z Andělského dvorku000

RH-FL E

Psovod Pes SC1 P celkem
Telk Filip Bessy Jankari000

RH-F E

Psovod Pes SC1 P celkem
Kmochová Eva Kasiopea Keissy Hafkins 000

bez vypisování pořadí

Třídění akcí

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function box_program() in /data/www/crnet/zachranari/inc/_func/_func_boxy.php:109 Stack trace: #0 /data/www/crnet/zachranari/inc/_func/_func.php(265): box_vypis_boxu('8', 'pravy', 0) #1 /data/www/crnet/zachranari/inc/_func/_func.php(313): nadrazenybox('8', 'pravy') #2 /data/www/crnet/zachranari/templates/page-two-left/template-pages.php(25): vypisStrankyPage('8', 'pravy') #3 /data/www/crnet/zachranari/templates/template-page-main.php(70): include('/data/www/crnet...') #4 /data/www/crnet/zachranari/index.php(224): include('/data/www/crnet...') #5 {main} thrown in /data/www/crnet/zachranari/inc/_func/_func_boxy.php on line 109