Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Výsledky akce - Zkoušky ZTV 2

Datum konání: 4.7.2017
Út - 4.7.2017
Místo konání: Spáleniště
Rozhodčí: Lucie Dlouhá
Pořadatel: 01 ZBK Praha
Vedoucí akce: Jitka Dědinová

ZTV2

Psovod Pes SC1 SC2 P celkem
Ms. Klemšová Eva Bria Hradní sklep6611986271
Anděl Radek Ártů z Andělského dvorku6411172247
Selby Alice Star bpp778073230
Jakubše Martin Duckling Noble Callistopeia638080223
Skokanová Nikola April Barathea35087122
Chrudimský Martin Ashley Vera Moravia 40074114

bez vypisování pořadí

Třídění akcí

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function box_program() in /data/www/crnet/zachranari/inc/_func/_func_boxy.php:109 Stack trace: #0 /data/www/crnet/zachranari/inc/_func/_func.php(265): box_vypis_boxu('8', 'pravy', 0) #1 /data/www/crnet/zachranari/inc/_func/_func.php(313): nadrazenybox('8', 'pravy') #2 /data/www/crnet/zachranari/templates/page-two-left/template-pages.php(25): vypisStrankyPage('8', 'pravy') #3 /data/www/crnet/zachranari/templates/template-page-main.php(70): include('/data/www/crnet...') #4 /data/www/crnet/zachranari/index.php(224): include('/data/www/crnet...') #5 {main} thrown in /data/www/crnet/zachranari/inc/_func/_func_boxy.php on line 109