Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Členské číslo:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Výsledky akce - Intercup Humanity

Datum konání: 6.5.2017
Po - 8.5.2017
Místo konání: Spáleniště
Rozhodčí:
Pořadatel: 03 ZBK Jihočeského kraje
Vedoucí akce: Petra Kučerová

RH-T B

Poř.* Psovod Pes SC1 P celkem známka
1.Wisniewska Mariola Ypsie v. Weinbergblick 17295267D
2.Donaubauer Harald Felix vom Sperberbrünnl 17189260D
3.Osolnik Dejan Bolt Jutta´s Point 16981250D
4.Kühn Isabella Spark 15694250D
5.Schutti Markus Eika die vom Ennstal 14889237U
6.Markovits Katalin Enki´s Emely von Bauernhirschtal 14178219U
7.Drazumeric Tomaz Cory 12888216CH
8. Ms. Čmejrek Zdeněk Omaha z Vtelenských polí12980209CH
9.Tomanová Jitka Xenta Aritar Bastet12181202CH
10.Drazumeric Tomaz Gringo GDV 9996195CH
11.Menard Ivan Bali 6979148CH
12.Grel Barbara Armada of Love Bugari 7370143CH
13. Ms. Závorková Kateřina Aishee bpp4187128CH
14.Szöke Jozsef Bingo 4681127CH
15.Dahlberg-Hansen Signe Wallaroo Quite Hot´n Spicy 2885113CH
16. Burda Miroslav Atrey Tichý Ruland 3670106CH
17.Mooslechner Andrea Kiwo vom Hause Gürtler 993102CH
18.Jank Leopoldine Lena Eliks of Flying Attacks 207999CH
19.Lange Poul Erik Snjos Blue Jirra 137285CH

RH-FL B

Poř.* Psovod Pes SC1 P celkem známka
Neusser Wilfried Dolly vom schwarzen Habicht 0
Kráčik Peter Accanta Ingrando 0
3. Dědinová Jitka Caliméro od Jakubského rybníka 18890278VD
4.Kosáčová Veronika I´m Black Chevers 18196277VD
5.Štor Nevenka Neli - Paris Black Wind of Varaždin 18090270VD
6. Svobodová Pavla Arizona Magic of czech18679265D
7. Ing. Troller Pavel Brigitte Bona Fornax17186257D
8.Udovč Aleš Brinca 17576251D
9.Rammerstorfer Walter Unja von der Wenzelskirche 19059249CH
10.Grel Barbara Armada of Love Bugari 17566241CH
11.Poštrak Darko In Lak´ech Mike 13372205CH
12.Döberl Leopold Praeries Charly Brown 13961200CH
13. Brandner Martin Itchy Feet of Ginger Libami Libami11378191CH
14. Burda Miroslav Atrey Tichý Ruland 11572187CH
15.Jank Josef Lena Eliks of Flying Attacks 9371164CH
16.Herzog Klaus Lee v. Wechselland 7672148CH
Hermińska Anna PAJERO TRI POWER Teamtempo 00Diskvalifikace

RH-F B

Poř.* Psovod Pes SC1 P celkem známka
1. Ms. Šmídová Jana Cristine Aritar Bastet18075255D
2.Klein Rudolf Yana von den Bartl-Buaml 7471145CH

Počítání výsledků podle aktuálního normativu RP11/22 platného od 22.1.2022

Výsledky jsou seřazené podle počtu dosažených bodů následujícím způsobem:

  1. Psovodi se splněným limitem ve všech disciplínách
  2. Psovodi bez limitu v některé disciplíně budou zařazeni za psovody se splněným limitem.
  3. Dojde-li při určování celkového pořadí k rovnosti bodů, s přihlédnutím k písm. a), b), rozhodují o pořadí dílčí výsledky podle následujícího klíče:
    1. Celkový výsledek obou speciálních prací
    2. Vyšší výsledek jedné speciální práce (SC1)
    3. Dílčí cviky poslušnosti (dle platného mormativu).

Aktuální informace
průběžné informace a zpravodajství v události na FB
Zveme vás ke sledování události a hlavně k fandění české reprezentaci - již ve středu se začíná losováním a večer slavnostním zahájením
10.6.2024 19:55

Pětičlenný tým ČR se již chystá na svůj start
Poděkování české společnosti AKINU CZ za podporu českého reprezentačního týmu a zajištění materiálního vybavení a pamlsků pro psy reprezentace.
27.5.2024 15:14

Praktický závod v kategoriích STOPA a PLOCHA, 19.10.2024
Pozvánka na praktický závod záchranných kynologických týmů určený pro středně pokročilé.
17.4.2024 22:26

15.6.2024, Praha - Kunratice
Otevřeno přihlašování na Pohár plemen 2024. Propozice ke stažení zde.
29.1.2024 22:17

... přejít na aktuality
Nejbližší akce